Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - LANGUSTA KLIEDZIENS / КРИК ЛАНГУСТЫ / J.Vahtangova Maskavas Akadēmiskā teātra viesizrāde

Ot 27.12.2016 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Leģendārā franču aktrise Sāra Bernāra cenšas rekonstruēt pagātnes notikumus.

Atmiņās viņa atkal izdzīvo savu bērnības laiku, konfliktu ar māti, sarunas ar mīļākajiem. Kāpēc gan viņai tas vajadzīgs? Varbūt, lai piepildītu savas dzīves norietu ar emocijām, kaislībām, taču jau atmiņu veidā. Sārai joprojām ir vajadzīga skatuve, partneri, emocijas. Viņa runā monologus, izspēlē dialogus kopā ar savu sekretāru Pitū.

Teātris ir visa viņas dzīve, viņai nepieciešams šis adrenalīns un skatuve, par kuru viņa pārvērš Francijas kūrorta Belle-Île-en-Mer krastu. Pitū saprot, ko aktrisei nozīmē teātris. Viņas dzīve ir „aizejošais objekts”. Aktrisei nebija lemts pabeigt polemiku ar oponentiem, jo viņu vairs nav starp dzīvajiem, vārdi ir palikuši nepateikti, taču Sāra Bernāra stūrgalvīgi turpina šo vienpusīgo strīdu. Viņai realitāte un atrašanās nebūtībā, kurā viss ātri pārejošais – gan izdzīvotais, gan jūtas, gan ciešanas, gan iracionalitāte, gan kaislības, gan aloģisms – ir organiska. Jo tā jau arī ir pati dzīve, bet, tātad, tas arī ir teātris.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - LANGUSTA KLIEDZIENS / КРИК ЛАНГУСТЫ / J.Vahtangova Maskavas Akadēmiskā teātra viesizrāde Ot 27.12.2016 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Atmaksa
Norises vieta
Organizators