Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aladins un Uguns Pavēlnieks (Latviešu valodā)

Se 24.12.2016 11:00
Arēna Rīga
5.60 - 50.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
Ģimenes biļete - pērc 3 biļetes, maksā par 2! Lai piemērotu ģimenes atlaidi, jāievada kods family

Maģiskie austrumi - bagāti ar noslēpumiem un mistērijām. Lieliskās pilis, grandiozie tirgi, kas ir bagāti ar saldumiem un garšvielām. Bagātnieki ar kamieļu karavānām, nabadzīgie cilvēki ar atvētu sirdi. Skaistules, kuras ar pirkstu kustībām ir spējīgas ledu pārvērst liesmā, un vīrišķīgie jaunekļi, kuri vienmēr atradīs piedzīvojumus. Tieši šeit varēja rasties vīrišķības, spilgtu krāsu, tūkstošiem zelta monētu un smiekliem pildīta leģenda!

Ak, ziemeļu valsts iedzīvotāji, satieciet visspilgtāk atmiņā paliekošo uzlecošās saules zemes pasaku! Izbaudiet dziesmas, dejas un perfektu vizuālo sacerējumu, ko jums sniedz šis stāsts! Jūs esat gatavi pārvietoties laikā? Aizturiet elpu, atveriet plaši acis un smaidiet! Tātad, ilgi gaidītā, burvīgā, lieliskā kā pats dārgākais briljants – pasaka ledus izrāde „Aladins un Uguns pavēlnieks” būs Rīgā.

22., 23. un 24. decembrī uz „Arēna Rīga” ledus jūsu iemīļotie varoņi Aladins un Princese kopā ar draugiem pārvarēs neiedomājamus šķēršļus, lai piepildītu loloto sapni. Un, protams, burvju lampa, kas mūsu varoņiem ļaus satikt jautro Džinu, palidot ar īstu lidojošu paklāju, ceļot laikā, kā arī būs nozīmīga cīņā ar viltīgo un visuvareno Uguns pavēlnieku.

„Aladins un Uguns pavēlnieks” – tas ir visaugstākā līmeņa šovs, ko radījusi starptautisku speciālistu kompānija, kura iepriekš darbojās vadošajās ledus arēnās un piedalījās grandiozos teatrālos priekšnesumos visā pasaulē! Bez šova iespaidīgās muzikālās sastāvdaļas īpaši tika izcelti pasakas specefekti un austrumu pasaules vizualizācija. Šāda līmeņa uguns šovs nekad vēl nav izpildīts uz ledus. Dekorācijas vienlaicīgi izgatavoja vairākās pasaules vadošajās teātru darbnīcās. Trupas sastāvā ietilpst starptautiskās klases mākslas vingrošanas, daiļslidošanas un gaisa akrobātikas sporta meistari. Vairāk par 200 speciāli šim šovam uzšūtu kostīmu. Milzīgs 300 metru ekrāns noslēdz šīs tehniskās izcilības dzīres, lai ļautu maksimāli iegrimt jaunajā pasakas pasaulē.

Austrumu pilsēta ar mājām, Sultāna pils, princeses dārzi, tirgus laukums ar ielu tirgotājiem, burvju māksliniekiem, čūsku pavēlniekiem, akrobātiem, zobenu rijējiem un uguns pūtējiem, kamieļiem, zvaigžņota nakts debess – lūk daļējs to vietu saraksts, kur ledus priekšnesuma laikā paspēj pabūt mūsu varoņi!

Satieciet! Aiciniet draugus un paziņas! Tiekamies maģiskajā pasakā „Arēnā Rīga”!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aladins un Uguns Pavēlnieks (Latviešu valodā) Se 24.12.2016 11:00 Arēna Rīga 5.60 - 50.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ģimenes biļete - pērc 3 biļetes, maksā par 2! Lai piemērotu ģimenes atlaidi, jāievada kods family.
Bērniem līdz 3 gadu vecumam biļete (neaizņemot atsevišķu sēdvietu) 5 EUR!
Bērniem (4-15 g.v.) biļete par samazinātu cenu pirmajā stāvā - apliecība būs jāuzrāda pie ieejas.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
WELLDONE, SIA
WELLDONE, SIA
Pētera iela 3-2 Mārupe LV - 2167 Mārupe