Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aladins un Uguns Pavēlnieks (Krievu valodā)

Se 24.12.2016 11:00
Arēna Rīga
20.00 - 50.00
Aladins un Uguns pavēlnieks
22., 23. un 24.decembrī Arēnā Rīga

PIRMO REIZI – LEDUS UN UGUNS UZ VIENAS SKATUVES!

 
Maģiskie austrumi, pilni ar noslēpumiem un mistērijām! Lieliskās pilis, grandiozie tirgi, kas ir pilni ar saldumiem un garšvielām! Bagātnieki ar kamieļu karavānām, nabadzīgie cilvēki ar atvētu sirdi! Skaistules, kuras ar pirkstu kustībām ir spējīgas ledu pārvērst liesmā, un vīrišķīgie jaunekļi, kuri vienmēr atradīs piedzīvojumus! Tieši šeit varēja rasties vīrišķības, spilgtu krāsu, tūkstošiem zelta monētu un smieklu pilna leģenda!

Ak, ziemeļu valsts iedzīvotāji, satieciet visspilgtāk atmiņā paliekošo uzlecošās saules zemes pasaku! Izbaudiet dziesmas, dejas un perfektu vizuālo sacerējumu, ko jums sniedz šis stāsts! Jūs esat gatavi pārvietoties laikā? Aizturiet elpu, plati atveriet acis un smaidiet! Tātad, ilgi gaidītā, burvīgā, lieliskā kā pats dārgākais briljants – pasaka ledus izrāde „Aladins un Uguns pavēlnieks”!

22., 23. un 24.decembrī ledus arēnā „Rīga” jūsu iemīļotie varoņi Aladins un Princese kopā ar draugiem pārvarēs neiedomājamus šķēršļus, lai piepildītu loloto sapni! Un, protams, burvju lampa, kas mūsu varoņiem ļaus satikt jautro Džinu, palidot ar īstu lidojošu paklāju, ceļot laikā, kā arī būs nozīmīga cīņā ar viltīgo un visuvareno Uguns pavēlnieku!

„Aladins un Uguns pavēlnieks” – tas ir visaugstākā līmeņa šovs, ko radīja starptautiskā speciālistu kompānija, kura iepriekš darbojās vadošajās ledus arēnās un piedalījās grandiozos teatrālos priekšnesumos visā pasaulē! Bez šova iespaidīgās muzikālās sastāvdaļas īpaši tika izcelti pasakas specefekti un austrumu pasaules vizualizācija! Galu galā šāda līmeņa uguns šovs nekad vēl nav izpildīts uz ledus! Dekorācijas tika vienlaicīgi izgatavotas vairākās pasaules vadošajās teatrālajās darbnīcās! Trupas sastāvā ietilpst starptautiskās klases mākslas vingrošanas, daiļslidošanas un gaisa akrobātikas sporta meistari! Vairāk par 200 speciāli šim šovam uzšūti kostīmi! Milzīgs 300 metru ekrāns noslēdz šīs tehniskās izcilības dzīres, lai ļautu maksimāli iegrimt jaunajā pasakas pasaulē!

Austrumu pilsēta ar mājām un minaretiem, Sultāna pils, princeses dārzi, tirgus laukums ar ielu tirgotājiem, burvju māksliniekiem, čūsku pavēlniekiem, akrobātiem, zobenu rijējiem un uguns pūtējiem, kamieļiem, zvaigžņota nakts debess – lūk daļējs to vietu saraksts, kur ledus priekšnesuma laikā paspēj pabūt mūsu varoņi!

Satieciet! Aiciniet draugus un paziņas! Maģija arēnā Rīga.

NB!
Priekšnesumu programma:
22.decembrī (ceturtdiena) – PIRMIZRĀDE!
Sākums plkst.19:00 (latviešu valodā)
23.decembrī (piektdiena)
Sākums plkst.19:00 (krievu valodā)

24.decembrī (sestdiena)
Sākums plkst.11:00 (krievu valodā)
Sākums plkst.15:00 (latviešu valodā)

Nav vecuma ierobežojumu!
Skolu grupām un kolektīviem speciālas biļešu cenas!
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Servisa kasēs!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aladins un Uguns Pavēlnieks (Krievu valodā) Se 24.12.2016 11:00 Arēna Rīga 20.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
WELLDONE, SIA
WELLDONE, SIA
Pētera iela 3-2 Mārupe LV - 2167 Mārupe