Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - ŠAI PASAULĒ ES TIKAI GARĀMGĀJĒJS... / В ЭТОМ МИРЕ Я ТОЛЬКО ПРОХОЖИЙ... (Izrādes GRAŅONKA vietā)

Sv 05.11.2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
Cienījamie skatītāji!
 
Tā kā nebija iespējams saskaņot viesaktieru  un izrāžu grafiku, pirmizrāde “Šai pasaulē es tikai garāmgājējs…” tiek atcelta un projekts tiek slēgts šados datumos:
21.10.17
22.10.17
31.10.17
5.11.17
17.11.17
19.11.17
9.12.17

 
Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu (7 dienu laikā pēc paredzētā izrādes datuma)., aizpildot pieteikuma veidlapu, kura pievienota šim e-pastam.
Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv     Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasēs. Kā arī biļetes iespējams nodot M. Čehova Rīgas Krievu teātra kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt 7 dienu laikā pēc paredzētā izrādes datuma.
 
Pasākuma organizators un SIA BIĻEŠU SERVISS atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Sergejs Jeseņins – Sudraba laikmeta dzejnieks. Šis apzīmējums izsaka daudz, taču, lai cik arī precīzs un apjomīgs tas nebūtu, tajā nav iespējams iekļaut visu Jeseņina būtību: viņa aso uztveres spēju un izsmalcināto atsaucību; pēkšņo ievainojamību un gandrīz bērnišķīgo lētticību; plaši atvērtās acis un dvēseli – un bez tā visa tik dabisku kā ieelpu un izelpu viņa liriku: dziedošās atskaņas, tīrās krāsas un acumirklī uzburtus tēlus... Brīvs un kaismīgs, neliekuļots un kaprīzs, raupjš un maigs – tas viss raksturo Jeseņinu, taču arī tā visa ir par maz, lai apraksts būtu pilnīgs. Taču  vai tas būtu vajadzīgs, un vai tas maz ir iespējams?...

Virdžīnijas Lejiņas izrāde veidota, pamatojoties uz īstiem faktiem – dzejnieka laikabiedru atmiņām, sarunu ierakstiem un viņa dzejoļiem (vai var vēl būt patiesākas liecības?), taču tā nekādā gadījumā nav dokumentāla izrāde – tā... vienkārši ir spēle ar dzīvi.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - ŠAI PASAULĒ ES TIKAI GARĀMGĀJĒJS... / В ЭТОМ МИРЕ Я ТОЛЬКО ПРОХОЖИЙ... (Izrādes GRAŅONKA vietā) Sv 05.11.2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
Atmaksa
Der zināt

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, I /II grupas invalīdiem un ISIC, ITIC kartes īpašniekam biļešu atlaide – 30%! (Atlaide darbojas, pie ieejas UZRĀDOT apliecību! )
Skatītājiem ratiņkrēslos speciāli pielāgotās vietās Lielajā zālē ar 50 % atlaidi, skatītāju ratiņkrēslos pavadoņiem biļetes ar 30% atlaidi (biļetes nopērkamas tikai teātra kasē)

Norises vieta
Organizators