Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ALBUMS - Rīgas Krievu teātra izrāde

Sv 27.11.2016 18:00
Teātra nams Jūras vārti
4.00 - 8.50
Rīgas Krievu teātris piedāvā Omskas Valsts akadēmiskā drāmas teātra galvenā režisora Georgija Chvirava veidoto iestudējums "Albums". Izrādes apakšnosaukums - "Septiņi kārdināšanas veidi".

Darba autors ir Arkādijs Averčenko kurš mūsdienu lasītājam vairāk pazīstams kā satīriķis un humorists, bet mazāk kā teātra kritiķis, aktieris un režisors.
Savukārt tieši Rīga deva viņam iespēju izpausties visos iepriekšminētajos ampluā: gandrīz pirms 100 gadiem, 1923. gadā, Arkādijs Averčenko lasījis savus stāstus uz Rīgas Krievu teātra skatuves, šeit iestudējis savas lugas, un pats tajās arī piedalījies. Tomēr kopš tā laika līdz pat šim brīdim viņa vārds teātra afišā nav parādījies.

"Arkādija Averčenko rakstniecības stils ir pielīdzināms agrīnajam Čehovam," saka Georgijs Chvirava, "un līdzīgi Čehovam Averčenko par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām raksta asi un dzēlīgi, taču labdabīgi: apbrīnojamā veidā viņa tekstos itin harmoniski savienojas anekdotes izteiksmīgums un vieglums ar negaidītu vērotāja dziļumu." Izrādes "Albums" epizodes ir savirknētas vienā diedziņā, tām ir visai maz kopīga ar romantikas ideāliem, tomēr tās ļauj gan izsmieties no visas sirds, gan padomāt par svarīgāko.

Georgijs Chvirava ir arī iestudējuma inscenējuma un muzikālā noformējuma autors. Scenogrāfija - Emīls Kapeļušs, kostīmi - Jana Glušanoka, gaismas - Igors Kapustins.

Lomās: Dmitrijs Palēss, Jevgeņijs Korņevs, Vadims Grosmans, Jekaterina Frolova, Dana Čerņecova, Aleksandrs Maļikovs, Anatolijs Fečins, Aleksejs Korgins, Tatjana Lukašenkova, Aija Spirkoviča vai Viktorija Frēze.
16+

Izrādē smēķē!

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ALBUMS - Rīgas Krievu teātra izrāde Sv 27.11.2016 18:00 Teātra nams Jūras vārti 4.00 - 8.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums:2 stundas 25minūtes
Ieeja pasākumā: no plkst.17:30
Cenas:EUR 8.50; 6.00; 4.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils