Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tallinn Motor Show 2017

Se 25.02.2017 10:00 - Sv 26.02.2017 18:00
5.90 - 15.90
Tallinn Motor Show

„Tallinn Motor Show“ uz vienu nedēļas nogali uz izstāžu centru “Saku Suurhall” atvedīs starptautisko motociklu un ATV izstādi. 2017. gada februāra pēdējā nedēļas nogalē piedāvāsim Jums adrenalīnu, skaistus motociklus, jaudīgus ATV un, protams, arī apburošas sievietes.

Izstādes apmeklējums būs aizraujošs, jo šova laikā zem viena jumta vienkopus savu labāko modeļu klāstu prezentēs visi lielākie motociklu, mopēdu un ATV ražotāji, kā arī papildus aprīkojuma tirgotāji. Izstāde “Tallinn Motor Show” ir labākā vieta, kur nākamajai sezonai iegādāt sev jaunu motociklu vai papildināt aprīkojumu, turklāt šeit būs lieliska iespēja tikties ar draugiem, noslēgt jaunas vienošanās vai uzsākt savus motociklista piedzīvojumus.

Motociklu izstādes abu dienu programma ir sagatavota tā, lai interesantu momentu pietiktu gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, gan arī bērniem – kaut ko aizraujošu piedāvāsim ikvienam!

„Tallinn Motor Show“ organizētājs ir bezpeļņas organizācija Igaunijas Motosporta Federācija (MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon).

www.facebook.com/tallinnmotorshow/

Vairāk informācijas: http://www.motorshow.ee

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākuma ietvaros