Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SVĒTDIENAS BIĻETE / SUNDAY TICKET Pasaules Čempionāts blakusvāģu klasē

Sv 11.06.2017 11:00
Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
25.00
10. un 11. jūnijā Ķeguma mototrasē “Zelta Zirgs” norisināsies vēl nebijis notikums Latvijā - blakusvāģu festivāls. Festivāla norises laikā sacensībās startēs tikai un vienīgi blakusvāģu braucēji, iekļaujot pasaules čempionāta dalībniekus, veterānus, amatierus un pat sieviešu klasi. Programmā sestdien un svētdien iekļauts arī līdzjutēju futbola turnīrs, alus telts, un, protams, aizraujošas cīņas uz motocikliem ar blakusvāģiem par godalgām gan vietēja līmeņa sacensībās, gan pasaules čempionāta ietvaros. Kvalifikācijas braucienu sākums sestdien 15:00. Svētdien sacensību atklāšana 11:00.

Pasaules čempionātā blakusvāģiem Latviju pārstāvēs vismaz viena ekipāža - Daiders/Stupelis, kura noteikti cīnīsies par augstākajām vietām, kā arī virkne līdzbraucēju, kuri pārstāv citas valsts pilota vadītu ekipāžu - Haralds Kurpnieks, Lauris Daiders un Elvijs Mucenieks. Pašlaik, pēc aizvadītiem diviem posmiem visaugstākajā pozīcijā atrodas Etjēna Baksa vadītā ekipāža, savukārt visaugstāk no Latvijas pārstāvjiem otrajā vietā ierindojas Elvijs Mucenieks ar pilotu Valentīnu Žirū. Daiders/Stupelis kopvērtējumā šobrīd ieņem sesto vietu.

Nedēļas nogales un svētdienas biļete ieejai pasākumā €25, bērniem no 10 līdz 16 gadu vecumam un Latvijas republikas pensionāriem - €15, savukārt Latvijas republikas invalīdiem ieeja ir bez maksas. Apmeklētāju ieeja dalībnieku laukumā bez maksas, auto stāvvieta €5, auto stāvvieta dalībnieku laukumā €20, VIP auto stāvvieta netālu no trases €10.

Iepriekšpārdošanā tikai 2 dienu un Svētdienas biļetes, pārējo biļešu veidi būs pārdošanā tikai norises vietā!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SVĒTDIENAS BIĻETE / SUNDAY TICKET Pasaules Čempionāts blakusvāģu klasē Sv 11.06.2017 11:00 Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Iepriekšpārdošanā tikai 2 dienu un Svētdienas biļetes, pārējo biļešu veidi būs pārdošanā tikai norises vietā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 07:00
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja

Norises vieta
Organizators
KRISTERA SERĢA MOTOKLUBS, biedrība
Upeslīči Priekuļu pag. LV-4126 Priekuļu nov.