Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pasaules Čempionāts blakusvāģu klasē

Se 10.06.2017 15:00 - Sv 11.06.2017 18:00
25.00
10. un 11. jūnijā Ķeguma mototrasē “Zelta Zirgs” norisināsies vēl nebijis notikums Latvijā - blakusvāģu festivāls. Festivāla norises laikā sacensībās startēs tikai un vienīgi blakusvāģu braucēji, iekļaujot pasaules čempionāta dalībniekus, veterānus, amatierus un pat sieviešu klasi. Programmā sestdien un svētdien iekļauts arī līdzjutēju futbola turnīrs, alus telts, un, protams, aizraujošas cīņas uz motocikliem ar blakusvāģiem par godalgām gan vietēja līmeņa sacensībās, gan pasaules čempionāta ietvaros. Kvalifikācijas braucienu sākums sestdien 15:00. Svētdien sacensību atklāšana 11:00.

Pasaules čempionātā blakusvāģiem Latviju pārstāvēs vismaz viena ekipāža - Daiders/Stupelis, kura noteikti cīnīsies par augstākajām vietām, kā arī virkne līdzbraucēju, kuri pārstāv citas valsts pilota vadītu ekipāžu - Haralds Kurpnieks, Lauris Daiders un Elvijs Mucenieks. Pašlaik, pēc aizvadītiem diviem posmiem visaugstākajā pozīcijā atrodas Etjēna Baksa vadītā ekipāža, savukārt visaugstāk no Latvijas pārstāvjiem otrajā vietā ierindojas Elvijs Mucenieks ar pilotu Valentīnu Žirū. Daiders/Stupelis kopvērtējumā šobrīd ieņem sesto vietu.

Nedēļas nogales un svētdienas biļete ieejai pasākumā €25, bērniem no 10 līdz 16 gadu vecumam un Latvijas republikas pensionāriem - €15, savukārt Latvijas republikas invalīdiem ieeja ir bez maksas. Apmeklētāju ieeja dalībnieku laukumā bez maksas, auto stāvvieta €5, auto stāvvieta dalībnieku laukumā €20, VIP auto stāvvieta netālu no trases €10.

Iepriekšpārdošanā tikai 2 dienu un Svētdienas biļetes, pārējo biļešu veidi būs pārdošanā tikai norises vietā!
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi