Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KSM VIP autostāvvieta / KSM VIP parking - MXGP OF LATVIA, Solo Motocross World Championship 2017

Se 06.05.2017 12:00 - Sv 07.05.2017 23:00
Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
20.00
KSM VIP autostāvieta nodrošina iebraukšanu pa galveno iebrauktuvi un auto novietošanu mototrases tuvumā.

Jau astoto reizi Latvijā, “Zelta Zirga” mototrasē Ķegumā, norisināsies pasaules čempionāta motokrosā MXGP posms - prestižākais motokrosa seriāls pasaulē, kurā spēkiem mērojas visu kontinentu izcilākie motokrosisti. 6. un 7. maijā pasaules spēcīgākie motokrosa braucēji pulcēsies Ķegumā, lai cīnītos par Latvijas “Grand Prix” balvas izcīņu. Pasaules čempionāts motokrosā šosezon kļuvis vēl globālāks un plašāks - 2017. gada kalendārā iekļauti 20 posmi, kas notiks 17 dažādās valstīs četros kontinentos. Latvijas “Grand Prix” balvas izcīņa būs trešais no Eiropā notiekošajiem. 2017. gadā viens no vadošajiem pretendentiem uz titulu MX2 klasē ir KTM rūpnīcas komandu pārstāvošais latvietis Pauls Jonass, un arī prestižajā MXGP tiksies pēdējo gadu čempioni - divkārtējais pasaules čempions Tims Gajsers, astoņkārtējais pasaules čempions Antonio Kairoli, trīskārtējs MX2 klases pasaules čempions Džefrijs Herlingss un 2015. gada MXGP klases čempions Romāns Fevrē, kuru cīņas par 2017.gada MXGP klases čempiona titulu solās būt nervus kutinošas. Izņēmums nebūs arī Latvijas posms, kurš skatītāju vidū ir īpaši iecienīts lieliskā  trases pārredzmības un sarežģītības dēļ, kas cīņas padara maksimāli aizraujošas.

Vairāk informācijas: http://www.mxgplatvia.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KSM VIP autostāvvieta / KSM VIP parking - MXGP OF LATVIA, Solo Motocross World Championship 2017 Se 06.05.2017 12:00 Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam un visu grupu invalīdiem (vēlams pieteikties iepriekš, lai nodrošinātu ērtu un ātru iekļūšanu pasākumā)
Ieeja pasākumā: no plkst. 07:00

Organizators
KRISTERA SERĢA MOTOKLUBS, biedrība
Upeslīči Priekuļu pag. LV-4126 Priekuļu nov.