Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem

Pk 11.08.2017 10:00 - Sv 13.08.2017 19:00
20.00 - 25.00
Latvijas „Grand Prix” FIM Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un  Eiropas Čempionāts kvadriem.
 
12./13.augustā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē, Vecumnieku novadā, jau trešo gadu  norisināsies, FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionātā blakusvāģiem un, vienīgais Latvijā, Eiropas Čempionāta posms kvadriem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos blakusvāģu ekipāžu un Kvadru braucējus.

Pasaules Čempionātu blakusvāģiem Stelpē pārstāvēs, arī viena no šī brīža Pasaules top ekipāžām, Latvijas ekipāža, Jānis Daiders/Kaspars Stupelis, kā arī Elvijs Mucenieks ar pilotu Valentīnu Žirū, kuri šajā sezonā ir vieni no spēcīgākaiem pasaulē un, protams, pie starta šajā Pasaules Čempionāts sezonā, augstās vietās ierasts redzēt, arī citus Latvijas līdzbraucējus: Lauri Daideri un Haraldu Kurpnieku.

Paralēli Pasaules Čempionātam blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts Kvadriem, norisināsies starptautiskas sacensības- BMA Čempionāts citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:
b/v Seniori,  b/v Veterāni un b/v ar gaisa dzesēšanu.

12.augusta vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas norisināsies „Pīlādžu mototrases” nakts balle.

Atceroties, ka 12./13.augusts ir vasaras viens no siltākajiem laikiem, tas būs pats izcilākais brīdis, lai atpūstos un izbaudītu skaisto vidi „Pīlādžu mototrasē”, kā arī atbalstītu Latvijas motosportistus trasē.

„Pīlādžu mototrases” infrastruktūra ir radīta gan sportam, gan atpūtai, tādejādi sniedzot iespējas atpūsties ikvienam.

Līdzjutēju ērtībām būs nodrošināts kempings, kurš atradīsies ainaviskā parka teritorijā un apmeklētājiem būs pieejams 11.augustā no 15:00.

Pēc ilga laika pārtraukuma Latvijā, mums ir latviešu ekipāža, kura jau pirmajā  FIM Pasaules Čempionāta sezonā, spēj uzrādīt pasaules top līmeņa rezultātus- Jānis Daiders un Kaspars Stupelis! Tiekamies Stelpē un atbalstam sportistus! 

Biļešu servisa kasēs iegādājamas tikai svētdienas un divu dienu biļetes kā arī kempinga vietas.
Pārējās un arī iepriekšminētās biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas.

Ieejas biļešu cenas uz vietas pasākuma laikā:

Vairāk informācijas: http://www.piladzis.lv

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi