Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS - NESTE WORLD RX OF LATVIA

Se 16.09.2017 09:00 - Sv 17.09.2017 18:00
10.00 - 300.00
Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības, kas vienuviet pulcē daudzus augstākās raudzes autosportistus, piemēram, Gymkhana zvaigzni Kenu Bloku, rallija leģendu Peteru Sūlbergu un pat deviņkārtējo pasaules rallija čempionu Sebastjanu Lēbu. Kopā ar pasaules zvaigznēm uz starta stājas arī latviešu jaunie autosporta talanti Reinis Nitišs un Jānis Baumanis. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā F1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē divas adrenalīna un azarta pilnas dienas.

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāts ir ātras, asas un viegli pārskatāmas autosporta sacensības uz jaukta seguma. 600 zirgspēku SuperCar klases mašīnas pilotē augstākās raudzes braucēji, starp kuriem ir arī tādas autosporta personības kā WRC un WorldRX čempions Peters Sūlbergs, DTM čempions Matiass Ekstrēms, ASV TopGear zvaigzne Taners Fausts un latvieši Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Biķernieku trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.

Latvijas posmā būs pārstāvētas Pasaules rallijkrosa čempionāta un Eiropas rallijkrosa čempionāta SuperCar klases, kā arī Eiropas rallijkrosa čempionāta Super1600 klasē.

Sacensību nedēļas nogales sestdienā paredzēti brīvie treniņbraucieni, kā arī divi kvalifikācijas braucieni, savukārt svētdienā norisināsies atlikušie divi kvalifikācijas braucieni, pusfināli un fināli.

No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Šī tribīne atrodas vistuvāk dalībnieku parkam.
• Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

A UN B SEKTORS IR IZPĀRDOTS!
C sektora invalīdu biļetes ar cenu 1 EUR ir IZPĀDOTAS!


No B sektora skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, bet īpaši labi redzams sacensību starts, finišs un Joker apļa daļa.
• Sektorā sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

C sektors tiks būvēts uz esošās Biķernieku autošosejas trases. Tās centrālā daļa atradīsies iepretim trases lielākajam tramplīnam un atkarībā no pārdoto biļešu skaita, sektors tiks pagarināta abos virzienos.
Skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases. Aptuveni 10 minūšu gājiens līdz dalībnieku parkam.
• Sēdvietas sektorā vietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases.
• Sēdvietas sektorā nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

Stāvvietas trases malā esošajā meža daļā. Skatītājiem ierobežota pārredzamība.
Biļete neietver ieeju dalībnieku parka zonā.

VIP biļete ietver atsevišķu autostāvvietu tuvu tribīnēm, ēdināšanu apsildītā teltī un īpaši VIP zonu un tribīnes, no kurām var redzēt lielāko daļu trases, īpaši startu un Joker apļa daļu.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parkā.

Vairāk informācijas: http://latviarx.lv/lv/

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot