Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DIVU DIENU BIĻETE. FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem

Se 12.08.2017 10:00 - Sv 13.08.2017 19:00
Sporta un atpūtas parks Pīlādžu mototrase
25.00
Latvijas „Grand Prix” FIM Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un  Eiropas Čempionāts kvadriem.

12./13.augustā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē, Vecumnieku novadā, jau trešo gadu  norisināsies, FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionātā blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

Pasaules Čempionātu blakusvāģiem Stelpē pārstāvēs, arī viena no šī brīža Pasaules top ekipāžām, Latvijas ekipāža, Jānis Daiders/Kaspars Stupelis, kā arī Elvijs Mucenieks ar pilotu Valentīnu Žirū, kuri šajā sezonā ir vieni no spēcīgākaiem pasaulē. Pie starta barjeras šajā Pasaules Čempionāts sezonā, augstās vietās ierasts redzēt, arī citus Latvijas līdzbraucējus: Lauri Daideri un Haraldu Kurpnieku. Startam Stelpē pieteiktas 53 blakusvāģu ekipāžas, kuru starpā, pēc ilgu gadu pārtraukuma,piecas Latvijas ekipāžas.

Paralēli Pasaules un Eiropas Čempionātam, norisināsies starptautiskas sacensības- Vecumnieku novada Kauss  citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:
b/v Seniori,  b/v Veterāni, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Juniori, b/v Vēsture, b/v Bērni.

12.augusta vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas norisināsies „Pīlādžu mototrases” nakts balle, kur uzstāsies DJ [EX] Da Bass ar Eināru Latiševu (Live perkusijas). Vakara pasākumu isildīs un noslēgs DJ Alvis Still.

Atceroties, ka augusts ir viens no siltākajiem Latvijas periodiem, tas būs pats īstais brīdis, lai ar ģimen un draugiem atpūstos, izbaudītu skaisto vidi trasē kā arī atbalstītu  motosportistus trasē. Trases infrastruktūra ir radīta gan sportam, gan atpūtai, tādejādi sniedzot iespējas atpūsties ikvienam.

Līdzjutēju ērtībām būs nodrošināts kempings, kurš atradīsies ainaviskā parka teritorijā un apmeklētājiem būs pieejams 11.augustā no 15:00.

Pēc ilga laika pārtraukuma Latvijā, mums ir latviešu ekipāža, kura jau pirmajā  Pasaules Čempionāta sezonā, spēj uzrādīt pasaules top līmeņa rezultātus- Jānis Daiders un Kaspars Stupelis! Tiekamies Stelpē!!

Sīkāka informācija par trasi un sacensībām www.piladzis.lv.
Atskats uz pirmo Pasaules Čempionāta posmu Stelpē 2015 gadā.

Vairāk informācijas: http://www.piladzis.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DIVU DIENU BIĻETE. FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem Se 12.08.2017 10:00 Sporta un atpūtas parks Pīlādžu mototrase 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērniem līdz 9 gadu vecumam (ieskaitot) un pirmās grupas invalīdiem un to pavadoņiem ieeja bez maksas (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).
Bērniem (10 - 16g.v.) un Latvijas pensionāriem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments) - IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES TIKAI NORISES VIETĀ PIRMS PASĀKUMA!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam (pie ieejas būs jāuzrāda apliecība)
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Organizators
Pīlādzis, Tehnisko sporta veidu klubs
Pīlādzis, Tehnisko sporta veidu klubs
Pīlādži Stelpe Vecumnieku novads LV - 3925 Vecumnieku novads