Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Hokeja nedēļas nogale - DINAMO RĪGA sezonas noslēgums + LATVIJAS KAUSA fināls

Pk 17.02.2017 19:30 - Se 18.02.2017 19:00
Arēna Rīga
Dinamo Rīga sezonas noslēguma spēle un Latvijas kausa fināls tikai par 10 EUR!

17. februārī „Arēnā Rīga” notiks „Optibet Sporta bārs” 2017. Latvijas kausa fināls, kur savā starpā sacentīsies HK „Kurbads” ar HK „Mogo” hokejisti. Spēlēs sākums plkst. 19:30. Latvijas kausa izcīņa tika atjaunota pagājušajā sezonā, kad galveno balvu ieguva HK „Mogo”, finālā ar 4:3 uzvarot HK „Kurbads” hokejistus.
Pēdējo trīs gadus Virslīgas fināliste HK „Kurbads” vienība ceļu pretī Latvijas kausa trofejai uzsāka no ceturtdaļfināla kārtas, kur divas reizes ar 8:2 un 14:2 tika uzveikta 1. līgas komanda „Daugavpils/LDz Cargo” komanda. Pusfinālā „Kurbads” vienībai pretī stājās 2014. gada Virslīgas čempioni HK „Prizma”. Ja pirmajā spēlē notika sīva spēkošanās (7:4), tad otrajā HK „Kurbads” neatstāja nekādas cerības uz uzvaru (9:0).

Pašreizējie Latvijas kausa īpašnieki HK „Mogo” kausa izcīņu uzsāka no otrās kārtas, kur pirmajā spēlē ar 2:5 piekāpās HK „Liepāja juniors”, savukārt otrajā bija pārāka ar 8:0. Pusfinālā ar 3:1 un 10:3 tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pār Haralda Vasiļjeva vadīto HK „Zemgale/LLU”.

18. februārī „Arēnā Rīga” komanda „Dinamo Rīga” aizvadīs noslēguma spēli savā devītajā KHL sezonā, tiekoties ar "Ņižņekamskas Ņeftehimik komandu.Tā kā šī ir sezonas noslēdzošā spēle, tad klubs saviem līdzjutējiem, pateicībā par atbalstu visas sezonas garumā, ir sagādājis īpašas izklaides un pārsteigumus.

9. KHL sezonas noslēguma spēlē hokejisti pirms spēles  iesildīsies grupas „Dzelzs vilks” izpildīto dziesmu pavadībā, bet pirms pašas spēles un pārtraukumos uzstāsies Latvijas rokmūzikas leģenda  - grupa Pērkons”, kā arī pazīstamais hiphopa izpildītājs Fakts, kurš par godu Dinamo Rīga 9. KHL sezonai veltījis sava debijas albuma singlu “Sirds”. Par jautru atmosfēru Arēna Rīga vestibilā pie B ieejas pirms spēles un pārtraukumos  parūpēsies radošā grupa „Pasaku nams”, Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās  studijas dalībnieki , deju grupa Kaprīze, bet uz ledus pārtraukumā uzstāsies Latvijas sinhronās slidošanas komandas „Amber”  meitenes. Savukārt par  dažādiem pārsteigumiem un  līdzjutēju aktivitātēm kopā ar Dinamo Rīga  šajā spēlē parūpēsies AS „Latvijas Gāze”. Pēc spēles, kā sezonas noslēgumā ierasts, līdzjutēji tiks aicināti laukumā, lai nofotografētos ar komandu un satiktos ar hokejistiem.

Dinamo Rīga ir pievienojusies Lyoness lojalitātes programmai, kas darbojas 47 valstīs pasaulē pie vairāk kā 70 000 uzņēmumiem. Iepērkoties pie Lyoness lojalitātes partneriem ar “Rīgas Dinamo” Cashback karti, dalībnieki no katra pirkuma atgūst daļu no samaksātās naudas jeb "Cashback" un „Shopping Points“ iepirkšanās punktus, kurus atkal var izmantot citiem pirkumiem. Lojalitātes programmas moto ir: "Nauda atgriežas par katru pirkumu!” Katrs dalībnieks, kurš reģistrējas pie Dinamo Rīga, ar katru savu pirkumu atbalsta Latvijas hokeja komandu, karti varēs saņemt pirms spēles arēnā "Rīga".

Vairāk informācijas: http://www.dinamoriga.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Hokeja nedēļas nogale - DINAMO RĪGA sezonas noslēgums + LATVIJAS KAUSA fināls Pk 17.02.2017 19:30 Arēna Rīga
Noticis
Der zināt

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
Biļete nodrošina ieeju un izvēlēto sēdvietu abos pasākumos, gan 17., gan 18. februārī!

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Dinamo Rīga AS
Dinamo Rīga AS
Skanstes iela 50 Rīga LV-1013 Rīgas