Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DINAMO RĪGA 9. sezonas abonementi

Se 18.02.2017 23:00
Arēna Rīga
Pirmdien 8. augustā ir uzsākta DINAMO RĪGA 2016./2017. gada sezonas abonementu tirdzniecība, un līdz 31. augustam iepriekšējās sezonas abonementus būs iespējams atjaunot par īpašu cenu.

2016./2017. gada KHL 9. sezonas regulārā čempionātā kalendārā ir plānotas DINAMO RĪGA 30 mājas spēles. Ņemot vērā ARĒNAS RĪGA noslogotību, tuvākajā laika tiks veiktas DINAMO RĪGA mājas spēļu datumu un spēļu norises vietas izmaiņas. Par šīm izmaiņām informēsim Jūs papildus.

No 1. septembra, abonementu cena ir noteikta DINAMO RĪGA 24 mājas spēlēm ARĒNĀ RĪGA.

Šajā sezonā tiks piedāvātas vietas arī arēnas “Kluba” zonā. Ieguvums, atjaunojot iepriekšējās sezonas abonementus līdz 31. augustam (izņemot „Platīns” un „Platīns 1+1”), salīdzinot ar biļešu iegādi uz atsevišķām spēlēm, būs 35%. Iegādājoties jaunu abonementu, ieguvums būs 25%.

Atjaunojot vai iegādājoties jaunās sezonas abonementu, LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2016 turnīra spēles būs iespējams apmeklēt bez maksas – uzrādot sezonas abonementa biļeti pie A ieejas arēnā “Rīga”.
                                                                                                                            
Arī šogad, tāpat kā iepriekšējā sezonā, sadarbībā ar SIA BIĻEŠU SERVISS, ir izstrādāts ērts tehniskais risinājums, kas ļauj abonementus   iegādāties  tikai internetā. Abonementu īpašniekam tiks piešķirts individuāls  profils vai dota iespēja izmantot esošo profilu www.bilesuserviss.lv, ja tāds ir. Abonementa profilā būs iespējams ērtāk darboties ar spēļu biļetēm  ikdienā  - līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, abonementa īpašnieks saņems plastikāta karti visu 27 spēļu apmeklēšanai, taču gadījumos, kad spēles nav iespējams apmeklēt personīgi, konkrētās spēles biļeti varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, to  izdrukājot vai  elektroniski pārsūtot. Iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki tos vēl varēs atjaunot līdz š.g. 31. augustam,  pieslēdzoties www.bilesuserviss.lv sistēmai.

Vairāk informācijas: http://www.dinamoriga.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
DINAMO RĪGA 9. sezonas abonementi Se 18.02.2017 23:00 Arēna Rīga
Noticis
Der zināt

ABONEMENTUS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES TIKAI I-VEIKALĀ WWW.BILESUSERVISS.LV

Abonementa apmaiņa pret plastikāta karti tiks veikta pēc 29.08.2016!

9.sezonas biļešu un abonementu piedāvājums

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Dinamo Rīga AS
Dinamo Rīga AS
Skanstes iela 50 Rīga LV-1013 Rīgas