Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KINGS ON ICE / Ledus karaļi / Короли на льду

Pk 04.11.2016 19:30
Arēna Rīga
5.00 - 55.25
04.11.2016., 19-30
Arēna Rīga
“KINGS ON ICE» (“Ledus karaļi”) Rīgā ar jubilejas programmu
Jevgeņijs Pļuščenko, Adelina Sotņikova, Briāns Žubērs, Florāns Amodio un daudzas citas daiļslidošanas zvaigznes.

2016.gada 4.novembrī  uz Arēna Rīga ledus tiks prezentēta pasaulē pazīstamā un populārā olimpisko daiļslidošanas čempionu šova “KINGS ON ICE» (“Ledus karaļi”) jaunā sezona. Uz ledus dosies: ilggadējais šova  līderis, divkārtējais olimpiskais čempions Jevgeņijs Pļuščenko, olimpiskā čempione Adelina Sotņikova, pasaules čempions Briāns Žubērs  kā arī citas pasaules zvaigznes daiļslidošanā. Muzikālais pavadījums – virtuozs Edvīns Mortons ar Stradivāri vijoli.
Pasaulē vadošais daiļslidotāju šovs “KINGS ON ICE» (“Ledus karaļi”) 2017.gada sākumā atzīmēs savu 10.gadadienu. Grandiozā jubilejas tūre sāksies Baltijas valstīs.
4.novembrī, Rīgā, ilggadējais šova  līderis, divkārtējais olimpiskais čempions Jevgeņijs Pļuščenko  uzstāsies vijolnieka virtuoza Edvīna Mortona pavadījumā, kurš uzstāsies ar leģendāro 1697.gada Stradivāri veidoto leģendāro vijoli. Tieši uz tās kādreiz spēlējis pats Paganīni.
Uz Arēna Rīga ledus dosies viens no planētas labākajiem daiļslidotājiem Jevgeņijs Pļuščenko. Viņš kļuva par pirmo daiļslidotāju, kurš sacensībās izpildījis kaskādi četrkāršais tulups-trīskāršais tulups-trīskāršais rittbergers, pirmais starp vīriešiem izpildīja pirueti bielman, trīskāršo kaskādi aksels-oilers-trīskāršais flips. Pluščenko ir daudz regāliju: Krievijas Nopelniem bagātais sporta meistars, divkārtējs olimpiskais čempions, divkārtējs Olimpisko spēļu sudraba godalgas ieguvējs, trīskārtējs pasaules čempions, septiņkārtējs Eiropas čempions, četrkārtējs Grand Prix pasaules sērijas finālu uzvarētājs daiļslidošanā, pasaules junioru čempions un desmitkārtējs Krievijas čempions
Bet tagad uzmanību! Pirmoreiz Latvijā uzstāsies apburoša, jauna, bet jau īsta ledus karaliene, kura uzreiz ieguvusi miljoniem pielūdzēju un īsā laika sprīdī mainījusi daiļslidošanas sievietēm vēsturi. Protams, ka runa ir par Adelinu Sotņikovu.
Olimpiādē Sočos Adelina parādīja labāko rezultātu! Tādējādi viņa kļuva par Krievijas sporta vēsturē pirmo daiļslidotāju, kas uzvarējusi Olimpiādē daiļslidošanā sievietēm. “Man vajadzēja justies kā karalienei. Un es tā jutos tieši šeit!” – teica daiļslidotāja savā uzvaras vakarā.
Sotņikova daiļslidošanā tiek dēvēta par “brīnumbērnu”, sakarā ar to, ka jau 13 gados viņa izpildīja divas ārkārtīgi sarežģītas kaskādes vienā programmā: trīskāršais lucs (Lutz) – trīskāršais ritbergers un trīskāršais salhovs - trīskāršais ritbergers.
"Aģents 007" – lūk, patiess pārsteigums „Ledus karaļi” šova skatītājiem. 2007. gadā, francūzis Briāns Žubērs, kurš savā priekšnesumā uzstājās atveidojot Džeimsu Bondu, uzvarēja Kalgari notikušā Pasaules kausa sacensību daiļslidošanā īsajā programmā, un rezultātā kļuva par pasaules čempionu. Šis daiļslidotājs skatītājiem ir labi pazīstams. 2014. gada 7. februārī viņš piedalījās Soču XXII Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. Briāns Žubērs – Eiropas trīskārtējs čempions (2004, 2007, 2009), Grand Prix fināla uzvarētājs (2006/2007) un astoņkārtējs Francijas čempions (2003—2008, 2011, 2012). Viņš ir pirmais Eiropas daiļslidotājs, kurš vienas programmas ietvaros ir izpildījis trīs četru apgriezienu lēcienus. Saprotams, ka savu prasmju augstāko pilotāžu viņš demonstrēs Rīgā. Maskavā, pateicoties tieši šim daiļslidotājam, daudzi daiļslidošanas cienītāji apmeklē šovu.

Latvijā skatītāji redzēs arī desmitkārtējo Čehijas čempionu Tomašu Verneru. Daiļslidotāja galvenais sportiskais sasniegums daiļslidotāja karjerā – 2008.gada Eiropas čempiona nosaukums. Neskatoties uz bijušo konkurenci, kas raksturīga visiem sportistiem, Verners ir ļoti apmierināts ar darbu kopā ar Pluščenko. “Ļoti priecājos, ka mēs varam atrasties uz ledus nevis kā sāncenši, bet kā draugi. Jā, es vienmēr esmu sapņojis viņu uzvarēt, bet tas neko nav mainījis manā attieksmē pret viņu: viņš ir mans draugs. Un tagad mēs strādājam vienā komandā. Tikai ar vienu mērķi: priecēt skatītāju”, - pastāstīja Verners.
Florans Amodio arī ir pazīstams šova “KINGS ON ICE» (“Ledus karaļi”) faniem. Tas ir franču daiļslidotājs, kas uzstājas daiļslidošanā vīriešiem. Eiropas čempions, Grand Prix junioru sērijas uzvarētājs, četrkārtējais Francijas čempions.
Ivans Rigini – Krievijas, Itālijas daiļslidotājs, kurš uzstājas daiļslidošanā vīriešiem. Divkārtējais Krievijas junioru čempions, Grand Prix junioru sērijas finālists. Trīskārtējais Itālijas čempions.
Bez tam Rīgā uzstāsies šādi ievērojami sportistu pāri: olimpiskie čempioni komandu vērtējumā, Eiropas čempioni, divkārtējie Eiropas čempionātu sudraba godalgu ieguvēji, pieckārtējie Krievijas čempioni, pasaules junioru čempioni: Jekaterina Bobrova un Nodari Maicuradze, Tatjana Rozanova un Aleksandrs Jakušins.
Turklāt jūs gaida neticams un iespaidīgs akrobātu Iļjas Guriļova un Alekseja Motorina šovs.
Dalībnieku profesionālisms, skaistais muzikālais pavadījums, kā arī speciāli gaismas un skaņas risinājumi padara šo šovu par neaizmirstamu. Bet tas vēl nav viss. Apsolām, ka būs ļoti daudz pārsteigumu, bet dalībnieku saraksts ar laiku tiks papildināts. Tostarp uz ledus dosies arī latvijas daiļslidošanas zvaigznes. Šovs “KINGS ON ICE» (“Ledus karaļi”) – tā ir unikāla iespēja ieraudzīt tik daudzus talantīgus daiļslidotājus vienā arēnā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KINGS ON ICE / Ledus karaļi / Короли на льду Pk 04.11.2016 19:30 Arēna Rīga 5.00 - 55.25
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 4.novembrim biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!
Tikai no 25. līdz 28. oktobrim unikālā iespēja iegādāties biļetes uz koncertu ar papildus 33% atlaidi.
Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: jackpot

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 Rīga LV - 1063 Rīga