Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tūrisma rallijs Ieaud savu stāstu Talsu novadā

Se 17.06.2017 08:00
Talsu novads
13.00
Tūrisma rallijs Ieaud savu stāstu Talsu novadā 2017
 
2017. gada 17. jūnijā tūrisma biedrība AtpūtasBāzes.lv aicina piedalīties tūrisma rallijā „Ieaud savu stāstu Talsu novadā”, kurā iepazīsimies ar brīnišķīgo Talsu novadu. Tūrisma rallijs tiek organizēts ar Talsu novada pašvaldības atbalstu.

Tūrisma rallijs ir brīvdienu izbrauciens – brīvdienu ekskursija, kurā pēc www.atputasbazes.lv sastādītā maršruta, katra komanda saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem un citiem tūrisma objektiem (ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nav nozīmes), apskatot un iepazīstot konkrēto teritoriju. Katra komanda kontrolpunktos veic atraktīvu – jautru, asprātīgu, darbīgu, izzinošu –  uzdevumu, saņem punktus (ko atzīmē ceļvedī) un dodas uz nākamo kontrolpunktu.

Kā parasti, ātrumam nebūs nozīmes, jo „Ieaud savu stāstu Talsu novadā” ir tūrisma rallijs, kur galvenais ir redzēt un iepazīt. Uzvarētāji tiks noteikti pēc apmeklētajos objektos iegūtā punktu skaita, un balvas tiks pasniegtas arī dažādās nominācijās.

Tūrisma rallijā piedalīties var ikviens interesents, kura rīcībā ir vieglā automašīna, mikroautobuss, motocikls vai pat velosipēds (protams, ikvienam transportlīdzeklim jāatbilst CSDD noteikumiem).

Sacensību starts un finišs plānoti Talsu Sauleskalna estrādē (starts no plkst. 08.00 līdz 10.00, finišs no plkst. 18.00 līdz 20.00.). Pēc pasākuma noslēguma un dalībnieku apbalvošanas ikviens varēs nosvinēt un izlustēties zaļumballē. Ballē spēlēs grupa „Dakota”, noslēguma pasākumu vadīs talsinieks, lielisks pasākumu vadītājs Mārtiņš Labāns.

Pasākuma organizatori aicina interesantus jau laikus pieteikt dalību pasākumā, kā arī sola aizraujošu un pārsteigumiem bagātu dienu. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs un bilesuserviss.lv (bērniem līdz 12 gadiem dalība tūrisma rallijā bez maksas). Aktuālā informācija pieejama portālā www.turismarallijs.lv.

Vairāk informācijas: http://www.turismarallijs.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tūrisma rallijs Ieaud savu stāstu Talsu novadā Se 17.06.2017 08:00 Talsu novads 13.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 mēnešu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 06:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Talsu novads Latvija
Organizators
Lutini, SIA
Lutini, SIA
Ziedu iela 2-16 Upesciems LV2137 Garkalnes nov.