Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pasaules atklātās reitinga sacensības Latīņamerikas un standartdejās / WDSF World Ranking Competition Latin and Standard

Sv 14.05.2017 19:30
Salaspils sporta nams
15.00 - 25.00
Šī gada 13.,14. maijs Salaspilī jau septīto gadu pēc kārtas paies dejas zīmē. Salaspils sporta namā noritēs Starptautiskās sporta deju sacensības SALASPILS OPEN 2017 un uz deju grīdas satiksies vairāk kā 1000 dalībnieku - cerību un veselīga azarta pilni. Jau ceturto gadu sacensības iegūst arī starptautisku mērogu, pulcējot dejotājus un tiesnešus no vairāk kā 20 dažādām pasaules valstīm.

Šogad sacensības ir īpašas ar to, ka to ietvaros risināsies PASAULES ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS U-21 - 13.maijā plkst. 20:00 FINĀLS!

14.maijā plkst. 19:30 būs vērojamas finālsacensības PASAULES ATKLĀTAJĀS REITINGA SACENSĪBĀS  LATĪŅAMERIKAS UN STANDARTDEJĀS!

Zinātāji saka - dejotāji, kuri SALASPILS OPEN piedalās pirmo reizi, noteikti šeit atgriezīsies, jo tās nav tikai augsta līmeņa sacensības, bet īsti, atmiņā paliekoši svētki, ko rīkotāji ar lielāko atbildību vienmēr cenšas radīt bērniem, vecākiem, pedagogiem un sacensību skatītājiem.

Atklātā vērtēšanas sistēma stiprina sacensību garu, bet bagātīgais, ikreiz individuāli piemeklētais balvu fonds un kāda Latvijā iemīļota skatuves mākslinieka priekšnesums ļauj doties mājup ar skaistām atmiņām par pirmo vai ikgadējo deju vizīti Salaspils novadā.

Lai Salaspilī dzimst pasaules čempioni sporta dejās!

Uz tikšanos SALASPILS OPEN 2017!

V. Škutāns

Vairāk informācijas: http://www.salaspilsopen.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pasaules atklātās reitinga sacensības Latīņamerikas un standartdejās / WDSF World Ranking Competition Latin and Standard Sv 14.05.2017 19:30 Salaspils sporta nams 15.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.
Biļete ir derīga visas dienas garumā ar garantētu sēdvietu vakara daļā.


Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Smilšu Iela 1 Salaspils Latvija
Organizators
ŠKUTĀNA DEJU SKOLA, Biedrība
ŠKUTĀNA DEJU SKOLA, Biedrība
Līvzemes iela 5 LV-2169 Salaspils