Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL

Se 05.11.2016 19:00
Arēna Rīga
15.00 - 300.00

ZĀLES PLĀNS AR GALDIŅIEM ŠEIT


Oficiāli apstiprināts vērienīgākais cīņu sporta pasākums Latvijā – cīņu turnīrs “KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL” populārā svara kategorijā zem 71 kg.

Šā gada sākumā, 27.februārī, par tiesībām piedalīties galvenajā pasaules finālā sacentās 8 pasaules labākie cīkstoņi 71 kg svarā. Tagad četri uzvarētaji cīnīsies fināla posmā, pretendējot uz KOK pasaules čempiona titulu. Šo fināla šovu būs iespējams skatīties 2016.gada 5.novembrī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”.

Turklāt, turnīrā “KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL” notiks supercīņas dažādās svara kategorijās – par jaunām vietām pasaules reitingā. Dalībnieku vidū tiks pārstāvētas vienpadsmit valstis – Baltkrievija, Brazīlija, Igaunija, Itālija, Japāna, Krievija, Latvija, Lietuva, Nīderlande, Polija un Vācija.

“Tā kā turnīrs tiks pāraidīts vairāk nekā 100 valstīs, - atzīmē IBF/KOK GLOBAL pārstāvis Latvijā Sauļus Šeikis, – šī būs arī iepzīstināšanās ar Latviju un mūsu pilsētu Rīgu. Esam gandarīti, ka varam parādīt vietējiem, Latvijas sporta līdzjutējiem visaugstākā līmeņa sacensības un vienlaicīgi - unikālo šovu”.

„Esmu pārliecināts, ka 5.novembra pasākums satricinās cīņas mākslas pasauli, – apgalvo IBF/KOK GLOBAL prezidents Donatas Simanaitis. – Zaura Džavadova un Aleksandra Stecurenko cīņa ir viena no visgaidāmākajām šogad visa pasaulē. Nāciet uz šovu! Jūs noteikti kļūsiet par pasaules mēroga sporta notikuma aculiecinieku”.

Latviju turnīra supercīņās pārstāvēs tie cīkstoņi, kas jau iepriekš piedalījās un bija guvuši uzvaras KOK turnīros: Edgars Skrīvers, Raimonds Aukštikalnis, Vitālijs Buhrjakovs, Vjačeslavs Tēviņš, Zaurs Džavadovs u.c.

Savukārt, galvenajā cīņā satiksies divi pasaules labākie cīkstoņi svara kategorijā zem 77 kg: Zaurs Džavadovs no Latvijas (WKA Eiropas čempions un Bushido Eiropas čempions) un Krievijas labākais cīkstonis Aleksandrs Stecurenko (W5 pasaules čempions).

Par KOK:
KOK, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņu turnīrs, kurā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītajiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, jo paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta - pēdējam raundam jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Vairāk informācijas: http://www.kokfights.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KOK WORLD GP 2016 IN RIGA FINAL Se 05.11.2016 19:00 Arēna Rīga 15.00 - 300.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

ZĀLES PLĀNS AR GALDIŅIEM ŠEIT

Galdiņiem cenas norādītas par visu galdiņu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu, un invalīdam ratiņkrēslā
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
International Bushido Federation
Sodu 5-2 Vilnius LT-01313 Vilnius