Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BETSAFE DRIFT. BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA. 2 DIENU BIĻETE

Se 06.05.2017 12:00 - Sv 07.05.2017 19:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
5.00 - 13.00
Baltijas drifteri 2017. gada sezonu atklās Biķerniekos, 6-7 maijā

Betsafe Baltijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām, starptautiskām, divu dienu sacensībām, Biķerniekos, lielajā trases konfigurācijā.

6.maijā, Biķerniekos, notiks Betsafe Baltijas drifta čempionāts, kurš sevī ietvers- Latvijas, Igaunijas, Lietuvas PRO drifta čempionātus.

7.maijā notiks sezonas atklāšana Betsafe Latvijas drifta kausam un Igaunijas drifta kausam, street un proam klasēs.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka sacensības atklāšanas sacensības, pēc divu gadu pauzes, atkal tiks aizvadītas Biķernieku lielajā drifta trases daļā, jeb pie tribīnēm. PRO klasei tiks dota iespēja atklāt sacensības ar gan braucējiem, gan skatītājiem iemīļoto standarta PRO klases konfigurāciju, bet Street un Proam klasēm, ar konfigurāciju „No tiltiņa”. Zinot Baltijas PRO un Proam pilotu līmeni, šīs sacensības noteikti paliks atmiņā ar iespaidīgu sniegumu.

Dalībnieku reģistrācija ir jau uzsākta, Pro klasē uz starta stāsies spēcīgākie Baltijas piloti, pašlaik jau reģistrējušies 18 dalībnieki, plānots, ka uz starta izies ap 35 dalībniekiem.

Šogad lielus pārsteigumus sagādās arī ProAm klase, jo sezonas atklāšanā latviešiem stāsies pretī spēcīgie Igauņu proam klases braucēji, kuri aizvadīs Latvijā savu pirmo ieskaites posmu, un ir gatavi uzsākt sezonu ar uzvarām. Uz doto brīdi Baltijas drifta sezonas atklāšanai ir reģistrējušies kopā jau 55 dalībnieki, vairāk par dalībniekiem organizatori informēs sacensību relīzēs, pilnu dalībnieku sarakstu un visu informāciju par sacensībām iespējams iegūt Facebook- Latvian drift page lapā un www.driftlatvia.com

Drifta sezonas atklāšana sāksies ar treniņu dienu, kura noteikta 5.maijā, kad jau no 12:00 dienā visas klases aizvadīs, gan treniņus, gan tehnisko komisiju.

6.maijā, rīts iesāksies ar oficiālajiem treniņiem PRO klasei, sacensību atklāšana noteikta uz 12:00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, pēc kuras turpināsies kvalifikācijas braucieni un tad tandēmu fināli.

7.maijā, oficiālā sacensību atklāšana ir noteikta uz 13:00, ar dalībnieku parādi, bet skatītāji, aicināti ierasties jau no 11:00 kad sāksies street klases kvalifikācijas braucieni. Pēc oficiālās atklāšanas notiks proam klases kvalifikāciju braucieni, un abu klašu tandēmu fināli.

Abas dienas darbosies arī bērnu laukumiņš, un citas aktivitāšu iespējas.

PASĀKUMA PROGRAMMA
SESTDIENA 06.05.2017- BETSAFE BALTIJAS PRO DRIFTA ČEMPIONĀTS
09:30-11:30 BRĪVIE TRENIŅI
11:30-11:50 DALĪBNIEKU SAPULCE/PAUZE
12:00 SACENSĪBU OFICIĀLĀ ATKLĀŠANA
12:30-15:30 KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENI
15:30-16:00 PAUZE/ DALĪBNIEKU SAPULCE
16:00-19:30 TANDĒMI TOP 32
19:45 APBALVOŠANA

SVĒTDIENA 07.05.2016- BETSAFE LATVIJAS UN IGAUNIJAS DRIFTA KAUSS
11:10-12:40 STREET KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENI
13:00 SACENSĪBU OFICIĀLĀ ATKLĀŠANA
13:30-15:00 PROAM KVALIFIKĀCIJASBRAUCIENI
15:00-15:30 PAUZE, DALĪBNIEKU SAPULCES STREET UN PROAM
15:30 STREET TANDĒMU BRAUCIENI
17:00 PROAM TANDĒMU BRAUCIENI
19:00 APBALVOŠANA

Biļešu informācija:
Tā kā 6. Maija Betsafe Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO driftu čempionāta atklāšana un 7. maija Betsafe Latvijas drifta kausa un Igaunijas drifta kausa sezonas atklāšana ,būs divas dažādas sacensības, uz katru dienu ir pieejamas arī atsevišķas biļetes . Uz Baltijas PRO klašu sezonas atklāšanu 6. maijā biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 8 EURO, savukārt uz 7. maijā notiekošo Latvijas drifta kausu biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 6 EURO, bērniem iepriekšpārdošanā uz katru dienu 3 EUR.

Šādas biļešu cenas ir pieejamas tikai līdz 14.04., tad biļešu cenas kļūs dārgākas. Ir pieejamas arī divu dienu tribīņu biļetes, pirmās 500 biļetes maksā 10 EURO.

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un Statoil DUS

Vairāk informācijai par sacensībām sekojiet līdzi:
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts
Instagram: latviadrift
un www.driftlatvia.com

Ģenerālsponsors- Betsafe sports
Atbalsta-XL energy drink, Super Viva, Live Riga, Pepsi, Motul, Storent
Sadarbības partneri-Late night munchies, Krown, Latauto.lv,Softikom,Riga Plaza, Drifta halle, LGK, Autoremontam.lv, Skrīveru Saldumi, 1188 uzziņu dienests, Twin Auto, Vējstikli, Baltie-īstie auto, AZ EKO serviss, Yuasa, Traips.lv, Genarts, Biķernieku kompleksā sporta bāze, CSDD.
Informatīvi atbalsta- Radio Tev, Tvnet, SS.LV, Star FM, Ritakafija.lv, Skaties.lv, Go4speed.lv, IAuto.lv, Skaties.lv
Oficiālais after party- Coyote Fly, lounge clubPRO drifteri sezonu atklās Biķerniekos

Latvijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām starptautiskām sacensībām - 6. maijā Biķernieku trasē tiks atklātas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO drifta čempionātu sezonas. Savukārt 7. maijā pirmo reizi šosezon spēkiem mērosies kuplās Latvijas drifta kausa Street un ProAm klases, un Igaunijas proam klase.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka pēc divu gadu pauzes, drifta sezona tiks atklāta Biķernieku lielajā trases konfigurācijā.

Pirmās 500 biļetes uz abu dienu sacensībām ir pieejamas tikai par 10 EUR. 6. maija Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO driftu čempionāta atklāšana un 7. maija Latvijas drifta kausa sezonas atklāšana ir divi dažādi pasākumi, tāpēc ir pieejamas arī atsevišķas biļetes.

Vairāk informācijas: http://driftlatvia.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BETSAFE DRIFT. BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA. 2 DIENU BIĻETE Se 06.05.2017 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 5.00 - 13.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērniem (10 - 16g.v.)  biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas

Norises vieta
Organizators
Master Events, biedrība
Rīgas iela 14-10 LV-2135 Ropaži