Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MMA cīņu čempionāts KOK WORLD GP 2017 fināls vidējā svara kateorijā

Se 02.12.2017 19:00
Arēna Rīga
15.60 - 50.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
2017.gada 2.decembrī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga” pirmo reizi cīņu šova ietvaros norisināsies vienlaicīgi divi turnīri: slavenā starptautiskā turnīru sērija “MMA BUSHIDO”, kas pirmo reizi viesosies Latvijā, un skatītāju iemīļotās sērijas “KOK” 2017.gada pasaules gran prī finals, t.i. “KOK’52. WORLD GP FINAL 2017 IN RIGA”.

Vakara pirmajā pusē, MMA Bušido cīņās Latvijas labākie MMA cīkstoņi – Daniks Vasnenoks, Hasans Mežijevs un citi – cīnīsies pret pasaules stiprākajiem cīkstoņiem.

Cīņu šova otrajā pusē, „KOK’52 WORLD GP FINAL 2017 IN RIGA”, tiks izcīnīts KOK pasaules čempiona tituls vienā no populārakajām svara kategorijām – zem 85 kg. Tas būs 28.oktobra cīņu turpinājums, kuras gaitā pusfinālā un finālā satiksies astotniekā atlasītie sportisti – tie, kas būs uzvarējuši KOK turnīrā 28.oktobrī „Arēnā Rīgā”.

Turklāt, turnīra super cīņās uzstāsies Latvijas cīņas mākslas stiprākie pārstāvji: Zaurs Džavadovs, Vjačeslavs Tēviņš, Kristaps Bulmeistras, Raimonds Aukštikalnis u.c. Tiem tiek atlasīti pretinieki no visas pasaules.


IZZIŅA: Kas ir «MMA BUSHIDO»?
MMA BUSHIDO ir jauktā cīņas māksla, pilna kontakta sporta veids, viens no beznoteikumucīņu paveidiem. Noteikumi atļauj sišanu ar rokām un kājām, metienus, saķeršanos gan stāvot kājās, gan guļot parterā (t.i. uz grīdas). Bušido noteikumi ir vienkāršoti ar nodomu sekmēt skatītāju interesi, jo sportisti ir motivēti pabeigt cīņu nevis ar punktiem, bet ar nokautu. Tā kā ir atļauti laušanas un žņaugšanas paņēmieni, kā arī sišana pa zemē guļošo, cīņas sanāk nepareģojamas un neatkārtojami aizraujošas. MMA Bušido var piedalīties dažādu stilu pārstāvji. Vairāki sportisti vēlas uzstāties tieši MMA BUSHIDO turnīros, lai pierādītu savu spēku un meistarību.

IZZIŅA: Kas ir «KOK»?

Turnīrs “KOK”, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītajiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, jo paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Abu brendu: „MMA BUSHIDO” un „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). Kopš 1999.gada „MMA BUSHIDO” projekts Eiropā uzskatāms par prestižāko starp MMA turnīriem. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju. Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv  un www.kokfights.com .

Biļetes pārdošanā visās Bilesuserviss.lv kasēs.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MMA cīņu čempionāts KOK WORLD GP 2017 fināls vidējā svara kateorijā Se 02.12.2017 19:00 Arēna Rīga 15.60 - 50.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja:  līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
International Bushido Federation
Sodu 5-2 LT-01313 Vilnius