Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RETRĪTS RESTARTĒŠANĀS

Pk 25.11.2016 19:00 - Sv 27.11.2016 21:00
SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads
90.00
RETRĪTS «RESTARTĒŠANĀS»
 
Ikdienas steigā mums bieži vien ir grūti pabūt vienatnē ar sevi, atpūsties no tā, kas notiek visapkārt, nolikt savu dzīvi uz pauzes, un vienkārši būt.

Mēs uzvelkam daudz masku, un bieži vien šīs maskas saaug ar mums tā, ka mēs sevi pazaudējam tajās. Tāpēc ir ļoti svarīgi izbraukt pie dabas, apvienojot to ar semināriem, jogu un veselīgu  ēdienu!

Mēs aicinām Jūs uz brīnumainu jogas retrītu «Restartēšanās»! Mēs aicinām Jūs uz brīnumainu Jogas retrītu “Restartēšanās”! Retrīts notiks  25-27. novembrī, pasakainā vietā “Svētgrīvās”! Tīrs gaiss, gards ēdiens, pirts un maģiskas prakses – viss tas palīdzēs Jums pilnībā atpūsties, pabūt prom no pilsētas burzmas, piepildīt savu ķermeni ar veselību, un sagatavoties Jaunajam gadam!

Jogas –retrīts ( tukojumā no angļu valodas –nozīmē pabūt vienam; laiks, kuru veltām garīgajām praksēm) – tā nav tikai atpūta pie dabas pilsētniekam ierastajā nozīmē. Intensīvas prakses, kā arī ar notikumiem piepildīta diena kļūs kādam par atklājumu, taču viennozīmīgi katrs no dalībniekiem iegūs nenovērtējamu pieredzi iepazīstot sevi tādu, kādu viņš reti sajūt sevi ierastajā sabiedrībā.

Programmā:
    •    Jaudīgas prakses, lai atjaunotu organisma spēkus;
    •    Atveseļojošās prakses;
    •    Meditācijas;
    •    Veselīga uztura ieteikumi;
    •    Vakara pirts;

Lekciju laikā Jūs:
- iegūsiet izpratni par cilvēka uzbūvi un veselības pamatprincipiem;
- uzzināsiet par apziņas funkcionēšanas procesiem
 
Aroma terapijas meistarklase  : Ar aromaterapijas palīdzību veidojam gaisotni mājās Meistarklasē izskatīsim ēterisko eļļu lietošanas pamata principus un maisījumus, lai aromatizētu māju. - tonizējoši un relaksējoši maisījumi - saaukstēšanās profilakse - ziemas svētku aromāti, rudens melanholija - aromāti, kuri paredzēti garīgajām praksēm - mācības un radošums - mājas enerģētiskā attīrīšana un daudz kas cits.

Kā piemērs tiks demonstrēta vienas kompozīcijas izveide.
Meistarklases dalībnieki varēs iepazīties ar 25-30 aromātu saskaņu.

DZĪVOŠANA:„Svētgrīvas”, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija LV-3017
Viesu mājā ar 3 un 5 vietīgām istabām, ar visām ērtībām.
Mājas lapa: http://svetgrivas.lv/index.php/ru/

PROGRAMMU VADĪS:
Dmitrijs Majevskis (Baltkrievija) Talantīgs un harizmātisks sludinātājs, kurš iedvesmo sarunas laikā, ar unikālu spēju runāt vienkārši un pieejami par sarežģītām lietām. Daudzu treningu un semināru autors, palmistrikas, astropsiholoģijas, jogas-terapijas speciālists.

Jeļena Bičkova (Latvija) Sabiedriskās organizācijas “Radi2005” (Rīga) dibinātāja, kulturāli-izglītojošā centra “Svētgrīvas” vadītāja, lektore, autore programmām “Brīnišķīgā mamma”, kā arī lekciju ciklam par “Laimīgas dzīves mākslu”.
Marina Ustjužaņina (Latvija). Sertificēta Jogas pasniedzēja (Himalaju Jogas Akadēmija, Rišikeša). Austrumu atveseļošanas sistēmu un veģetārās kulinārijas eksperte.

Beāte Uce (Latvija) Izglītība un pieredze - Ayur-Veda Skolan, Sweden (1,2 līmenis), Bhaktivedanta Institute of Vedic Health,  Aromaterapijas centrs “Īriss”, Ārstnieciskais kosmetoloģijas centrs “Bio-med” , Latvijas aromaterapeitu asociācija, aromaterapijas pamati.

NORISES LAIKS: 25-27 novembris.
Programmas sākums:  25.novembrī plkst. 19.00 (savācamies no plkst.17.00)
REĢISTRĀCIJA: Nepieciešams atsūtīt pieteikumu, kurā uzrādīt: Jūsu kontaktinformāciju (e-pasts, telefons), lai sazinātos ar Jums Vēstuli-pieteikumu lūdzu sūtiet uz mūsu e-pastu: svetgrivas@gmail.com
Iepriekšējs pieraksts obligāts.

Mēs aicinām jūs uz kopīgu savas īstās Būtības atrašanu, uz Ceļojumu pie Prieka un Brīvības pirmsākumiem!

Vairāk informācijas: http://www.radugamira.org

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
RETRĪTS RESTARTĒŠANĀS Pk 25.11.2016 19:00 SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads 90.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Svētgrīvas, Valgundes pagasts Jelgavas nov. Latvija
Organizators
RADI 2005, biedrība
RADI 2005, biedrība
Lāčplēša iela 125 Rīga Rīga