Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga) / Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург)

Sv 26.11.2017 11:00
Latvijas Mūzikas akadēmija, Ērģeļu zāle
22.00 - 65.00
Unikāls bērnu muzikālais lektorijs atkal Rīgā!
Bērnu muzikālais lektorijs “Pikolo”(Sanktpēterburga)

 
aicina 3-8 gadu vecuma bērnus un viņu vecākus uz interaktīvi attīstošu koncertnodarbību ciklu “Mūzikas instrumenti Pikolo pasaku valstībā”.

26.11.2017 plkst. 11:00 un 12:30 Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akdemijas ērģeļu zālē notiks attīstošā koncertnodarbība 3-8 g.v. bērniem

«Klarnetes un kontrabasa piedzīvojumi Pasaku mežā».

Izglītojošais koncertu cikls “Mūzikas instrumenti Pikolo pasaku valstībā” šoreiz virtuozi iepazīstinās savus klausītājus ar elegantu KLARNETI un viņas lielo draugu KONTRABASU! Par abu instrumentu jautriem piedzīvojumiem Pasaku mežā šoreiz pastāstīs N.Rimska-Korsakova un N.Paganīni klasiskā mūzika, ka arī D.Geršvina, A. Menkena un K.J.Veila džeza kompozīcijas. Neskatoties uz to, ka abi instrumenti ir pavisam dažādi pēc sava temperamenta un izpildes stila, tie ir īstie draugi un uz skatuves strādā kā saskaņots mūzikas pulkstenis, par ko arī būs iespēja pārliecināties koncerta laikā!

Šoreiz bērnu priekša uzstāsies spilgti Sanktpēterburgas džeza mūziķi – Fjodors Kuvaicevs (klarnete) un Vladimirts Kozlovs (kontrabass). Līdz ar to arī koncertnodarbība notiks vieglā džeza, improvizācijas, radoši-eksperimentālās spēles gaisotnē – instrumenti izpildīs ne tikai klasiskās mūzikas skaņdarbus, bet arī jokos, runās ar skatītajiem dažādu reģistru balsīs un par parādīs savu iekšējo uzbūvi, bet koncerta beigās mazie klausītāji ieraudzīs arī kādu cirka elementu!

Jautrajā mūzikas un pasaku pasaulē bērnus ievadīs:
Olga Pikolo, koncerta vadītāja un muzikoloģe, kas radīja bērnu muzikālo lektoriju, kurš jau 20 gadus veiksmīgi strādā dažādās teātru skatuvēs Sanktpēterburgā un ārzemēs (https://www.mariinsky.ru/company/guest_persones/piccolo_olga);
Fjodors Kuvaicevs un Vladimirs Kozlovs, koncertnodarbības solisti - pazīstamie Sanktpēterburgas Džeza Filharmonijas mākslinieki.

Rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta unikāla iespēja izbaudīt talantīga Sanktpēterburgas mākslinieka Fjodora Kuvaiceva klarnetes spēli. Fjodors Kuvaicevs ir divu tradicionālā džeza kolektīvu Ļeņingradas Diksi-lendas un Džezbenda dalībnieks. Savā profesionālajā darbībā Fjodors labprāt seko labākajām diksi džeza tradīcijām, to paplašinot ar svinga, bossa novas un latiņamerikas džeza mūzikas kompozīcijām. Viņa džeza grupa uzstājās dažādās džeza skatuvēs Krievijā un ārzemēs, bieži ciemojoties arī mājās - Džeza Mūzikas Filharmonijā. Savukārt Vladimirs Kozlovs ir viens no labākajiem kontrabasa spēles māksliniekiem Sanktpēterburgā, kas bieži uzstājās kopā ar Fjodoru Kuvaicevu, kā arī spēlē dažāda stila mūziku atsevišķos projektos. Abi mūziķi ir labi pazīstami gan dzimtajā pilsētā kā Džeza Filharmonijas mākslinieki, gan arī ārzemēs.

Bērnu nodarbību paredz koncertu programmiņas pašiem mazākajiem, speciālās nodarbību dienasgrāmatas – mapes ar uzlīmēm, mājas uzdevumus, speciālus mūzikas balvas un apbalvojumus.

Uzmanību! Pasākuma kvalitātes nodrošināšanas nolūkos apmeklētāju vietu skaits ir ierobežots līdz 40 bērniem vienā koncertnodarbībā.

Koncertnodarbības notiks krievu valodā.

Papildus informācija par Pikolo bērnu lektoriju ir atrodama interneta vietnē – www.piccolosolo.ru

Vairāk informācijas: http://piccolosolo.ru/afisha-i-bilety/product/view/2/2.html

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga) / Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург) Sv 26.11.2017 11:00 Latvijas Mūzikas akadēmija, Ērģeļu zāle 22.00 - 65.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3-8 gadu vecumam
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta (arī vecākiem nepieciešams iegādāties biļeti)
Pasākuma ilgums: ~1h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Akvifolija, SIA
Akvifolija, SIA
Brīvības iela 40/27 LV-1050 Rīga