Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihails Labkovskis. Kā pārstāt uztraukties un sākt priecāties par dzīvi / Как перестать беспокоиться и начать радоваться жизни

Ce 23.11.2017 19:00
Kino Citadele
35.00 - 95.00
„Kā pārstāt uztraukties un sākt priecāties par dzīvi”
Mihaila Labkovska publiska konsultācija

"Un kam es esmu vajadzīga savos 50/40/30/20 gados!", "Tagad krīze, citu darbu neatrast", "Nu bet ko lai dara, mums bērni, nāksies paciest..." Pazīstama situācija? Visu šo kompromisu, bezizejas sajūtas, un dzīves, pārvarot "negribu", pamatā slēpjas viens vienīgais iemesls - bailes.

Bailes neatrast savu otro pusīti liek mums dzīvot ar nemīlamu partneri.

Bailes pazaudēt eksistences līdzekļus un pamatu zem kājām liek paciest priekšnieku - tirānu, nepatīkamu darbu un nožēlojamu algu. 

Bailes būt nesaprastai liek klusēt un izlikties par to, kas patiesībā neesi.

Bailes liek mums melot sev un apkārtējiem. Un mēs nododam šīs bailes mūsu bērniem. Tieši tāpat kā senā multfilmā: "Baidīsimies kopā?"

Bet, varbūt, pietiek?

Varbūt ir pienācis laiks atzīt savas bailes, pagriezties pret tām ar seju un beigu beigās paskaidrot, kurš te ir galvenais? Varbūt pietiek atlikt dzīvi uz pēc tam baiļu, ka kaut kas neizdosies, dēļ?   Piekrist pusmēriem, samierināties un ciest baidoties, ka riskējot  mēs pazaudēsim vispār visu   - "ka tik kaut kas nenotiek." "Vai tiešām negribās, lai būtu citādi - brīvi un viegli?

Par to un daudz ko citu mēs runājam publiskājā konsultācijā "Kā nekļūt par baiļu ķīlnieci, pārvarēt satraukumu un sākt dzīvot".  Un ne tikai vienkārši parunāsimies, bet varēsim spert bezbailīgu soli jaunā dzīvē. Dzīvē bez bailēm un satraukuma.

Sarunas virziens un tā pagriezieni  būs atkarīgi no jūsu jautājumiem. Rakstiskos jautājumus ieteicams gatavot iepriekš.

Nāciet, nebaidieties!"

Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.

Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.

Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes. 

Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.

Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem.
Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā. 

Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.

Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.

Biogrāfija

Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs. 

Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...

Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mihails Labkovskis. Kā pārstāt uztraukties un sākt priecāties par dzīvi / Как перестать беспокоиться и начать радоваться жизни Ce 23.11.2017 19:00 Kino Citadele 35.00 - 95.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
13. janvāra iela 8 Rīga Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga