Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihails Labkovskis. Dzīves, ar bērniem un pusaudžiem, noteikumi / Публичная консультация Михаила Лабковского Правила жизни с детьми и подростками

Se 05.08.2017 16:00
Hotel Jūrmala SPA
39.00
Mihaila Labkovska publiskā lekcija - konsultācija par tēmu  Dzīves ar bērniem un pusaudžiem noteikumi”
5. augusts, viesnīca JūrmalaSpa

Sīkāka informācija par notikumu :
Sūtīt bērnudārzā, pārdzīvot skolu, palaist dzīvē
Sākumā aplūkosim iemeslus, kāpēc mums ir bērni: NO “tā vajag”, “vīrs saka, ka ir laiks”, “māte grib mazbērnus, un visiem jau tie ir” LĪDZ  grūtniecībai mīlestībā un “nejaušai” grūtniecībai. 

Pāriesim pie jautājuma, kādi rezultātā mēs esam vecāki: agresīvi, depresīvi, trauksmaini, kontrolējoši, gādīgi, normāli, mīloši.

Aplūkosim sekas, veidus, kā tās minimizēt, un psihiski veselu pēcnācēju audzināšanas variantus.

Parunāsim par vecāku un mazu bērnu attiecībām. Par to, ka vecāki bieži vien nezina, kā komunicēt ar bērnu, un nodarbojas tikai ar viņa aprūpēšanu: seko tam, lai viņš būtu paēdis, vesels, apģērbts, apauts. Bet vienkārši parunāties nesanāk.

Izsekosim bērna augšanas hronoloģijai no bērnudārza (kad un kā turp sūtīt) līdz skolai un nākotnes profesijas izvēlei.

Aplūkosim jautājumus:
— Kā atslābināties un izbaudīt sava bērna skolas gadus?
— Kas jādara, lai mācības kļūtu par bērna atbildības jomu?
— Kā noticēt, ka viņš tiks galā pats, un uzbāzties ar padomiem un palīdzību tikai tad, kad pats netiek galā?
— Kā saglabāt labas attiecības ar bērniem un nestrīdēties divnieku (trijnieku, četrinieku)  dēļ?

Atsevišķi pakavēsimies pie pubertātes – pusaudžu vecuma. Tieši šajā periodā var iesaistīties tēvu un bērnu daudzgadīgā konfliktā, uz ilgu laiku, ja ne uz visiem laikiem sabojāt attiecības ar bērnu, nostāties opozīcijā, kurā uzvarēt nav iespējams.
•  Kā pārdzīvot pusaudžu vecumu bez zaudējumiem, saglabāt veselību un mieru ģimenē ?
•  Kā pieņemt sava bērna pieaugšanu, izrādīt viņam cieņu, sniegt maksimālu atbalstu?
•  Kā atteikties no notācijām un dot brīvību?
•  Kāpēc drīkst palīdzēt mācībās, bet darīt bērna vietā neko nevajag?
•  Kāpēc ignorēšana ir visneveselīgākā un nepieņemamākā soda forma?

Parunāsim par attiecībām ar bērniem, kuri paaugušies, kad bērniem ir uzkrājušies zināmi aizvainojumi uz vecākiem.

Visbeidzot, aplūkosim pieaugušu cilvēku un vecāka gadagājuma vecāku, kuriem ir savi aizvainojumi uz bērniem (kā minimums tādēļ, ka bērni ar viņiem maz komunicēt vai nekomunicē vispār), problēmu.  Bet bērni, savukārt, sevī slēpj savus bērnības aizvainojumus un nespēj tos pārvarēt. Veidojas apburtais loks.

Lai tajā nenokļūtu vai izrautos no tā, ja esat jau tajā nokļuvuši. Lai vecāki un bērni iemācītos normāli komunicēt, lai būtu veselīgas, laimīgas attiecības ģimenē, ir jānāk un problēma jārisina.

Nāciet, parunāsim par to visu un, protams, par to, kas jūs satrauc personīgi. Mutiskos jautājumus un piezīmes ir labāk sagatavot iepriekš.

Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.

Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.

Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes. 

Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.

Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem. Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā. 

Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.

Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.

Biogrāfija
Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs. 

Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...

Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mihails Labkovskis. Dzīves, ar bērniem un pusaudžiem, noteikumi / Публичная консультация Михаила Лабковского Правила жизни с детьми и подростками Se 05.08.2017 16:00 Hotel Jūrmala SPA 39.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Jomas iela 47/49 Jūrmala Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga