Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihaila Labkovska publiskā lekcija - konsultācija par tēmu Libido, sekss, mīlestība un laimīga ģimene

Pi 22.05.2017 19:00
Kino Citadele
50.00 - 80.00
Mihaila Labkovska publiskā lekcija - konsultācija par tēmu “Libido, sekss, mīlestība un laimīga ģimene”

Sīkāka informācija par notikumu
Par libido jūs uzzināsiet:
— Ko darīt, ja jūs nepārvarami velk pie cilvēkiem, kuri jūs pazudina?

Jūs varat visu saprast, redzēt agrākā (vai esošā) partnera niecīgumu un viņa mēģinājumus “nolikt jūs pie vietas”; varat ar nožēlu skatīties uz pagātni, kur to vien darījāt, kā samierinājāties ar savu “objektu” trūkumiem... bet jūsu libido uz to visbiežāk ir uzspļaut... Smadzenes grib vienu, bet libido – pavisam citu.

Visi taču sapņo par vienu un to pašu: sievietes – par stipru, labu, sevī pārliecinātu princi; vīrieši – par trauslu, seksuālu mājsaimnieci ar lielām krūtīm. Bet realitātē viņi veido attiecības, guļ un rada ģimenes ar pilnīgi citiem cilvēkiem.

Cilvēki cieš savas izvēles dēļ un mēģina izrauties no šī loka, bet libido ir nesatricināms.

Parunāsim par šīs sarežģītās problēmas risināšanas ceļiem. Lieta nav izšķirties vai pārtraukt attiecības, bet tas, lai jūs pārstātu seksuāli interesēt tie, kas jūs moka, iznīcina, nav svarīgi kā – ar sitieniem vai neuzmanību.

Šī ir lekcija par mīlestību un seksu, kā arī par seksu apvienojumā ar tādiem sadzīviskiem faktoriem kā greizsirdība, strīds, aizvainojums un pat stabilitāte attiecībās.

Jums ir iespēja pirmo reizi dzīvē saprast, kas ir mīlestība. Protams, ne no filozofiskā aspekta, bet psiholoģijas viedokļa.

Viss ir ļoti vienkārši, jūs sapratīsiet uzreiz. Stāsts “kas ir mīlestība” ilgs aptuveni 1,5 minūtes.

Pēc tam pāriesim pie analīzes, kāpēc rodas mīlestība (vai nerodas) pret to vai citu cilvēku.

Lekcijas – konsultācijas iespējamās sekas:
— saprotot, cik elementāri ir iekārtots mīlas mehānisms, jūs varēsiet to pakļaut, kad kaut kas nebūs kārtībā;
— jūs sapratīsiet, kāpēc visiem cilvēkiem ir dažādi priekšstati par mīlestību – vieniem tā ir laime, citiem – ciešanas;
— kāpēc jūs uzskatāt, ka jūs nemīl;
— kāpēc jūs pats nevar iemīlēties, atrast, satikt savu mīlestību.

Parunāsim arī par laimi ģimenē un pie viena atbildēsim uz jautājumiem:
- Kas jums traucē nodibināt komfortablas un ilgstošas attiecības (izveidot ģimeni?)
- Kā noskaidrot un uzveikt savas bailes un kompleksus, kas saistīti ar attiecībām un laulību?
-Uz kādiem jautājumiem ir jāatbild pirms nolemjat doties laulībā?
-Kāpēc nevajag strādāt pie tā, lai vīrietis pārvarētu bailes pirms laulības noslēgšanas?
-Kādas sievietes iziet pie vīra vairākkārt un turklāt veiksmīgi?
-Kam labāk neprecēties?
-Kura laulība garantēti beigsies ar šķiršanos?
-Kas ir stipras laulības ķīla?
-Kāpēc jums vairs negribas apprecēties un vai tas ir jāgrib? 

Un vēl viens iespējams šīs sarunas rezultāts: jūs beidzot atradīsiet mīlestību un izveidosiet komfortablas un ilgstošas attiecības.

Lekcijas – konsultācijas formāts paredz nepārtrauktu psihologa un klausītāju dialogu. Tāpēc jautājumus par šo tēmu labāk sagatavot jau iepriekš. Un šie jautājumi nevar būt teorētiski.

“Miniet konkrētu piemēru!”, vienmēr lūdz Labkovskis.

Būtībā Mihails uzstāda diagnozi, tas patiešām ir vienlaicīgas spēles seanss, ekspress konsultācijas ar plūsmas metodi.

Nāciet – paaugstiniet savas dzīves kvalitāti, kļūstiet laimīgāks!

Un kā vienmēr sarunas virziens un visi tās pagriezieni būs atkarīgi no jūsu jautājumiem un jūsu dzīvesstāsta.

Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.

Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.

Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes. 

Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.

Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem. Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā. 

Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.

Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.

Biogrāfija
Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs. 

Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...

Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mihaila Labkovska publiskā lekcija - konsultācija par tēmu Libido, sekss, mīlestība un laimīga ģimene Pi 22.05.2017 19:00 Kino Citadele 50.00 - 80.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:45
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
13. janvāra iela 8 Rīga Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga