Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GRĀMATVEDĪBAS FORUMS 2016

Ce 06.10.2016 09:30
Riga Islande Hotel
182.00
„Grāmatvedības forums 2016”

Sākot ar grāmatvedības pirmsākumiem, attīstību un nākotnes vīzijām; par būtiskajām izmaiņām grāmatvedības likumā un par to, ka efektivitāte grāmatvedības nozarē ir būtiskāka nekā līdz šim – tā ir tikai daļa no tēmām, kuras tiks aplūkotas konferencē „Grāmatvedības forums 2016”, kura notiks jau 5. gadu pēc kārtas. Īpaša uzmanība tiks pievērsta būtiskākajiem riskiem, ar kuriem var saskarties ikviens darbinieks finanšu projektu vadībā. Kā īpašā viešņa konferences noslēgumā uzstāsies Nejolla Korisa no Kanādas ar lekciju „Melu pazīšana darbā un sadzīvē „Lie to me””.

Konferences mērķis: nodrošināt grāmatvedības nozarē iesaistīto pārstāvju darba platformu, lai diskutētu par nozares aktualitātēm; atklātas ekspertu diskusijas.

Tēmas: Grāmatvedības vēsture, attīstība, nākotne | Grāmatvedības likums | Grāmatvedības ētikas kodekss | Tiešie, netiešie nodokļi, izmaiņas | Latvijas situācijas novērtējums | Būtiskākie riski | Grāmatvedības uzskaite | Igaunijas case study | Melu pazīšana darbā un sadzīvē | u. c.

Lektori: pieredzes bagāti vietēja un starptautiska mēroga eksperti no Latvijas un citām valstīm. Īpašie viesi – Trents Maklarens (Trent Mclaren, Austrālija), Adriano Kančellāri (Adriano Cancellari, Itālija), Nejolla Korisa (Nejolla Korris, Kanāda).

Pasākuma formāts: lekcijas, prezentācijas, diskusija, situāciju analīze, tīklošana. Pasākums paredzēts no plkst. 9.00 līdz 17.00

Norises laiks un vieta: 2016. gada 6. oktobrī, Riga Islande hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga

Vairāk informācijas: http://www.bigevent.lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
GRĀMATVEDĪBAS FORUMS 2016 Ce 06.10.2016 09:30 Riga Islande Hotel 182.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~7h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Ķīpsalas 20 Rīga Latvija
Organizators
BIG Media, SIA
Braslas iela 29A Rīga LV-1084 Rīga