Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DIWALI MELA 2017 (GADATIRGUS UN 6 GADU JUBILEJAS KONCERTS)

Sv 29.10.2017 18:00
Rīgas Kongresu nams
2.50 - 20.00
Diwali Mela – Indiešu Jaunais gads
29. oktobris, Rīgas Kongresu Nams

Jau sesto gadu pēc kārtas Indiešu Jaunā Gada svinības Latvijā! Laipni lūgti uz Diwali Mela 2017! Šogad svinības notiks sevišķi krāšņi ar indiešu produktu un ēdienu  gadatirgu, kā arī dažnedažādām meistarklasēm un radošām darbnīcām!

Vakara Lielkoncertā, Pasaules slavens Sitāras meistars Subrata De no Indijas! Subrata De, uz šodienu ir daudzsološākais vārds Sitāras pasaulē.

Visas dienas garumā tirdziņā būs iespēja daiļi izkrāsot rokas ar hennas dizainiem, izmēģināt spēli uz tablas un citiem mūzikas instrumentiem, iemācīties indiešu dejas pamatsoļus, pazīlēt uz kārtīm un daudz ko citu! Meitenes ģērbušās krāšņos indiešu sari piedāvās masala tēju un dažādus Diwali saldumus. Šogad ar ēdieniem un dzērieniem mūs priecēs Indiešu restorāns Singh’s (Ģertrūdes iela 32)! Šīs būs svinības visai jūsu ģimenei! 

Gadatirgus apmeklējums 12:00-20:00 bez maksas!

18:00 Diwali svinīgajā daļā, mūs priecēs vakara viesis – Subrata De, sitārists no Bishnupur Gharana, viņš ir ne tikai nopelnījis savu reputāciju kā izpildītājs, bet arī kā Indijas kultūras vēstnieks, kas Indijas kultūru visplašāk izplatījis visā pasaulē. Viņš palīdz arī kultūras apmaiņai starp Indiju un ārvalstīm, izmantojot koncertus un lekciju demonstrācijas. Kopā ar viņu uz tablas muzicēs Balraj Singh.
Šogad indiešu klasiskās dejas Odissi un Kathak demonstrēs Premal Madina un Kristina Luna (Lietuva).


Biļešu cena sākot no Eur 2.50. Biļetes uzrādītājam no 22.10 - 22.11.2017 pienāksies 15% atlaide indiešu restorānā  Singh’s (Ģertrūdes iela 32) un indiešu  restorānā Thali, tirdzniecības centrā Mols no 22.10-5.11.2017!

Diwali ir lielākie un krāšņākie Hindu svētki. Vārds DIWALI nozīmē gaismas svinēšanu – no vārdiem DEEP - gaisma un AVALI - līnija. Tradicionāli tos svin piecas dienas no vietas ar prieku un līksmību, kas pieskandē un ar savu spožo gaismu piepilda un pacilā visu valsti, aizkustinot un piepildot sirdis ar prieku!

Diwali svētkus uzskata arī par Indiešu Jauna gada svinībām. Šajās dienās ļaudis Indijā izrotā mājas un sētas, veikaliņus, birojus un ielas ar gaismu, svecēm un lampiņām, visi apvelk īpašas svētku drānas, gatavo svētku maltīte un īpašus saldumus. Kad satumst naksnīgās debesis, tumsu pāršķeļ grandioza uguņošana – gluži tāpat ka pie mums Jaungada naktī.

Priecāsimies kopā ar Jums svinēt vienus no lielākajiem indiešu svētkiem tradicionālo svētku kalendārā – gaismas svētkus Diwali. 

Pasākumu atbalsta: Ģenerālsponsors Indijas kompānija “Himalaya” , sponsors “Turkish Airlines”
”Indiešu restorāns Singh’s”.

Pasākumu organizē: Turoperators "Omkar Group" un Āzijas kultūru apmaiņas centrs "Madas" Aicinām organizācijas un indiešu preču tirgotājus pieteikties tirdzniecībai un savas produkcijas reklāmai Diwali Mela ietvaros. Par iespējām zvaniet 29297935.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DIWALI MELA 2017 (GADATIRGUS UN 6 GADU JUBILEJAS KONCERTS) Sv 29.10.2017 18:00 Rīgas Kongresu nams 2.50 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērniem no 6-12 gadu vecumam ir iespējams iegādāties biļetes ar 30% atlaidi.
Studentiem, pensionāriem un invalīdiem biļetes zāles 20. - 23.rindā pieejamas ar atlaidi, uzrādot pie ieejas pasākumā apliecību.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu, krievu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
OMKAR Group SIA
OMKAR Group SIA
Mellužu 1C1 Rīga LV-1067 Rīga