Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VENTSPILS BIGBENDS& ANDRIS BUIĶIS

Ce 19.01.2017 19:00
Teātra nams Jūras vārti.Jaunā zāle
19. janvārī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks pirmais jaunā gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu uzstāsies mūziķis, komponists un viens no pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā - Andris Buiķis.

Andris Buiķis ir viens no pieprasītākajiem un profesionālākajiem bundziniekiem Latvijā, kas vienlīdz aktīvi darbojas gan kā koncertējošs, gan kā studijas mūziķis. Darbojies «Silvesteri Okesteri», «City Jazz Big Band», «Pump Trio», «Beat Retro Scratch», Arņa Medņa «JazzQ», Jāņa Stībeļa pavadošajā sastāvā. Vairākus gadus bijis latviešu rock’n’roll grupas «Keksi» bundzinieks. Sadarbojies ar Rīgas kamermūziķiem un «Sinfonietta Riga». Uzstājies ar Laimu Vaikuli, Intaru Busuli, Amber, Niku Gothamu, Raimondu Macatu, Raimondu Paulu, Uldi Marhilēviču un daudziem citiem. Aktīvi muzicē un strādā kopā ar starptautiskajiem sastāviem kā "The Brag Pack", "K Trio" kā arī "Messhugguys". Mūziķis ir Starptautiskā konkursa «Sony Jazz Stage 2008» nominācijā «Jazz drums» Grand prix ieguvējs. Kopā ar Daniela Mestera kvartetu ieguvis pirmo vietu slavenajâ European Keep an Eye Jazz konkursā. Savukārt, 2013. gada izlaistajā “K Trio” albumā ar nosaukumu “Meatball Evening” ieguvis Islandes mūzikas gada balvas pirmo vietu 3 nominācijās. Andris Buiķis ir arī Latvijā ražoto bungu zīmola Bro Creation vēstnieks.

Ventspils bigbends teātra nama “Jūras vārti” skatuvi līdz šim dalījis gan ar starptautiski atzītāko Latvijas blūza grupu "Latvian Blues Band", gan saksofonistu Gintu Pabērzu, basģitāristu Edvīnu Ozolu, gan dziedātājiem Kristīni Prauliņu, Aiju Andrejevu, Intaru Busuli, Aiju Vītoliņu un Jolantu Gulbi-Paškeviču, kā arī ar igauņu dziedātāju Sofiju Rubinu un perkusionistu Rihardu Fedotovu.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
VENTSPILS BIGBENDS& ANDRIS BUIĶIS Ce 19.01.2017 19:00 Teātra nams Jūras vārti.Jaunā zāle
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja:nav paredzēta
Pasākuma ilgums:2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas:EUR 5.50 UN 7.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils