Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sound Mystery mistisko skaņu un projekciju koncertā KOSMISKĀ BALĀDE. Alicija, Ričards, Lukass un Bartoks Eiliakas (Lietuva), Aleksandrs Bahmans (Igaunija)

Pk 24.11.2017 19:00
Koncertzāle Ave Sol
18.00 - 25.00
Mistisko skaņu un tēlu koncerts
Kosmiskā balāde
Ave Sol koncertzālē 24.novembrī

Lai kur Tu dotos, Tu jau esi tur nonācis..
Apstājies uz mirkli.. Tev nav kur skriet, vairs nav jāsteidzas. Tu jau esi šeit.
Apstājies un ieklausies..
Kad Tu klusē un Tava sirds ir mierpilna, Tu vari to sadzirdēt. Visums Tev dāvina Kosmisko balādi..

Skaņas mistērijas Alīcijas un Ričarda izpildījumā vienmēr ir vairāk kā parasti koncerti. Gongu un daudzu citu arhaisko instrumentu spēle daudzu gadu garumā, eksperimenti ar skaņām, spontānā improvizācija un intuitīvā dziedāšana ir ļāvusi gongu meistariem atklāt savu individuālu ceļu, savu unikālu stilu un skanējumu, viņu koncerti ir piepildīti ar neatkārtojamām skaņām un liriku. Viņi rada meditatīvu noskaņu un aicina klausītājus līdzi Ceļojumā cauri izplatījumam uz Sirds telpu, uz noslēpumaino Visumu. Viņu mūzika aizkustina mūsu sirdis un pieskaras visjūtīgākajām mūsu dvēleses stīgām.
Mistērijā skanēs unikālie stihiju gongi, arī 160 cm diametrā Mother Cosmo gongs! Skaņu ceļojumu papildinās kristāla dziedošo trauku skaņas, indiāņu Mīlestības flauta un nostaļģiska arābu flauta, vibrējoša monohorda skaņa, indiešu šruti, koši zvaniņi, šamaņu bungas, vargāni, didžiridū un citi neparasti instrumenti.
Jūs patīkami pārsteigs vokāls, elektriskās ģitāras kosmiskās skaņas un maiga klavieru mūzika, kas brīnumaini papildina eksotiskos instrumentus, piešķirot meditatīvai mūzikai jaunu skanējumu.
Pirmo reizi Latvijā mistisko skaņu koncertu papildinās igauņu meistara Aleksandra Bahmana autordarbs - vizuālās projekcijas.

Vairāk informācijas: http://www.tradehub.info

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sound Mystery mistisko skaņu un projekciju koncertā KOSMISKĀ BALĀDE. Alicija, Ričards, Lukass un Bartoks Eiliakas (Lietuva), Aleksandrs Bahmans (Igaunija) Pk 24.11.2017 19:00 Koncertzāle Ave Sol 18.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Citadeles iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 LV2160 Saulkrasti