Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kas ir dārgais manai sirdij... (Krievu romances koncerts)

Sv 08.10.2017 18:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
10.00 - 12.00
2017.gada 8.oktobrī, plkst.18.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā notiks Latvijas kolektīva «CLASSIC DUET» pavasara koncerts.  Populāras dziedātājas Larisa Lutjko un Gaļina Poļakova piedāvā krievu dziesmas un romances programmu «Kas ir dārgs manai sirdij...», kas veltīta iemīļotajiem skaņdarbiem un komponistiem.

„CLASSIC  DUET” (Latvija) veido dziedātājas Gaļina Poļakova (mecosoprāns) un Larisa Ļutjko (soprāns). Vairāk nekā 10 gadu laika kolektīvs veiksmīgi uzstājies lielākajās Rīgas zālēs, Latvijas pilsētās, Berlīnes un Minhenes filharmonijas, Dānijas koncertzālēs, kā arī Pleskavā, Sanktpēterburgā, Maskavā,  Lietuva.

Dueta repertuārā ietilpst pasaules klassikas skaņdarbi, senās romances, čigānu un krievu tautasdziesmas, operešu un mūziklu fragmenti.

Dziedātāju profesionālā meistarība, intonācijas gludums, izpildījuma sirsnīgums vienmēr rod atzinību dažādu vecumu un tautību klausītājos.

Rīgas „CLASSIC DUET” turpinā krievu ansambļa dziedāšanas vokālās skolas tradīcijas, kuras uzsāka slavenais krievu dziedātājs Pāvels Lisicians. Māšu Ruzannas un Karinas Lisicianas duets bija plaši pazīstams PSRS un ārzemēs 20. gs. 70.-80. gados.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kas ir dārgais manai sirdij... (Krievu romances koncerts) Sv 08.10.2017 18:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 10.00 - 12.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir

Norises vieta
Palasta iela 4 Rīga Latvija