Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ZUCCHERO BLACK CAT WORLD TOUR PASAULES TŪRES IETVAROS

Ot 29.08.2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
70.00 - 2000.00
2017.gada 29.augustā "Dzintaru koncertzālē" Pasaules tūres „Black Cat” ietvaros ar unikālu šovu uzstāsies viens no visslavenākiem itāļu dziedātājiem ZUCCHERO!!! Latvijā ZUCCHERO ar komandu ieradīsies ar savu privāto lidmašīnu! Tik augsta līmeņa pasaules zvaigzne Dzintaru koncertzālē ar savu solo koncertu un grandiozu šovu uzstāsies pirmo reizi.

ZUCCHERO (īstais vārds - Adelmo Fornaciari)  ir vairāk nekā 60 miļjoni pārdoto albūmu!  Zucchero ir atzīts par  visu laiku visspārdotāko Itāļu dziedātāju!!! Viņa iepriekšējais albūms  ORO, INCENSO E BIRRA vairākus gadus tika atzīts par „pasaulē visspārdotāko albūmu Itāļu pop mūzikas vēsturē”.

Mākslinieks izspildīs savus populārākos pasaules hītus “Baila Morena” „ Senza Una Donna”, „A Wonderful World”, „Feels Like a Woman”, „My Love” kā arī citus hītus un jaunas dziesmas no jaunā albūma.

Zucchero ir uzstājies kopā ar Luciano Pavarotti labdarības koncertā  „Pavarotti & Friends”. Šis koncerts tika demonstrēts tiešā ēterā pa  visu pasauli.

ZUCCHERO ir uzstājies ar daudziem pasaulē slaveniem māksliniekiem, tādiem kā,  Andrea Bocelli,Eric Clapton, The Rolling Stones, U2, Sting, Elton John, Stevie Wonder, Tom Jones un dauziem daudziem citiem.

Zucchero arī uzstājās kopā ar tādu pasaules slavenību ka, Michael Jackson, labdarības organizācijas Red Cross (Sarkanais krusts) rīkotā labdarības koncertā Minhenē. 

„World Music Awards” ietvaros Zucchero albūms „Miserere” ieguva balvu „Year’s Most Successful Italian Singer” (Gada Vissekmīgākais Itāļu Dziedātājs”.

ZUCCHERO tika nominēts „Grammy” balvai un divas reizes ieguva balvas „World Music Awards” ietvaros, kā arī četras balvas “Festivalbar awards” un sešas balvas „Wind Music Awards” savā dzimtajā zemē Itālijā.

INFO:+37127780326
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ZUCCHERO BLACK CAT WORLD TOUR PASAULES TŪRES IETVAROS Ot 29.08.2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 70.00 - 2000.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pie galdiņa "*" (zvaigznīšu) skaits nozīmē rindu, * -1.rinda, ** - 2.rinda, *** - 3.rinda.

3.rindā galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: itāļu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
UNION LUX, SIA
Kr.Valdemāra iela 20-16 LV-1010 Rīga