Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Thomas Anders from Modern Talking / Томас Андерс

Sv 25.06.2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
37.50 - 145.00
Tikai līdz 24.jūnijam Jums ir iespēja iegādāties biļetes ar 30% atlaidi, izmantojot kodu "modern30"! Pēc koda ievades izvēlies cenu "Akcijas biļete CENA"!

2017.gada 25. jūnijā, "Dzintaru koncertzālē" ar unikālu šovu uzstāsies 80-90 gadu pasaules popmūzikas leģenda, "Modern Talking", dibinātājs un solists Thomas Anders!


Populārā dziedātāja slava plešas  no astoņdesmitajiem, kad viņš bija "Modern Talking" grupas solists. Thomas Anders  lielo skatuvi  iekaroja zem pseidonīma (viņa īstais vārds - Bernd Weidung) ar singlu "Judy". 1984. gadā, kad pasaule izdzirdēja Thomasa Andersa slaveno singlu "Tu esi mana sirds, Tu esi dvēsele mana", tas kļuva par Eiropas singlu numur 1.

Kopš tā brīža, viņa grupa un pats kā solists, guva izcilus panākumus. 12 albumi un 20 singles, kuri vienmēr nonāca visas pasaules mūzikas reitingos.

Thomas Anders - viens no slavenākajiem un populārākajiem popmūzikas izpildītājiem, jau 40 gadus atrodas slavas olimpā, kuru  ieskauj miljoniem fanu mīlestība. Ļoti drīz viņš iepriecinās arī Jūrmalas viesus ar savu jauno šovu. Pēc paša Thomasa Andersa vārdiem, jaunā programma solās būt viena labākajām pēdējo gadu laikā.

Thomasa Andersa fanus  un kvalitātīvas  mūzikas cienītājus, sagaida labākās dziesmas dzīvās mūzikas izpildījumā, pēdējo gadu populārākie hiti, kā arī pavisam jaunas  dziesmas no viņa topošā albuma. Tas viss tiks papildināts ar interesantiem vizuāliem un gaismas efektiem. Skatītājus  ieskaus prieks, sajūsma un jautrība.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/sugarbaltmedia/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Thomas Anders from Modern Talking / Томас Андерс Sv 25.06.2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 37.50 - 145.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas pirms atlaides no 45,- līdz 145,- Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Sugar Media, SIA
Madonas iela 21-50 LV-1084 Rīga