Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RAMMSTEIN

Sv 11.06.2017 16:00
Tallinna Lauluväljak

RAMMSTEIN UZSTĀSIES TALLINĀ - PIRMO REIZI BALTIJĀ AR BRĪVDABAS ŠOVU

Nākamvasar, 11. jūnijā, Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies Vācijas superzvaigznes “Rammstein”. Tas būs grupas pirmais brīvdabas šovs Baltijas valstīs, iespaidīgāks un grandiozāks kā jebkad agrāk.

IZPĀRDOTS!

Pēc vairākiem veiksmīgiem šoviem 2016. gadā, ieskaitot uzstāšanos kā galvenajiem hedlaineriem festivālos Buenosairesā, Čikāgā un Maskavā, “Rammstein” arī 2017. gadā turpinās iekarot skatuves, sniedzot elpu aizraujošus šovus zem klajas debess.

Viena no šobrīd pieprasītākajām koncertgrupām Tallinā izpildīs savus zināmākos hitus, to skaitā “Sonne”, “Ich Will”, “Du Hast”, “Mein Herz Brennt”, “Benzin” un citus.

“Rammstein” dalībnieki – vokālists Tils Lindemans (Till Lindemann), ģitārists Rihards Kruspe (Richard Z. “Fuchs” Kruspe), taustiņinstrumentālists Kristians Lorencs (Christian “Flake” Lorenz), ģitārists Pauls Landers (Paul Landers), basģitārists Olivers Rīdels (Oliver “Lars” Riedel) un bundzinieks Kristofs Šneiders (Christoph “Doom” Schneider) uzstāšanās laikā dauza, demolē un spridzina dekorācijas. Galvenā pirotehniķa lomu nereti uzņemas solists Tils Lindemans. “Rammstein” koncerti ir kā skarbs teatrāls uzvedums uzbrūkošas rokmūzikas pavadībā.

Savas ugunīgās karjeras laikā “Rammstein” pārdevuši miljoniem ierakstu, uzstājušies nozīmīgākajos mūzikas festivālos un lielākajās norises vietās visā pasaulē. 18 200 biļetes uz koncertu Ņujorkas Medisonskvērgārdenā tika izpārdotas 30 minūtēs.

“Rammstein” skurpulozi izstrādājuši savu skatuves tēlu, noslīpējot uzstāšanos līdz mākslas performances līmenim - katrs šovs ir dramatisma, specefektu un uguns piesātināts.

Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, welcome drink, atsevišķu bāru un WC, kā arī lietusmēteli un ieeju fanu zonā. VIP biļetes cena - 249 €.
 

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
RAMMSTEIN Sv 11.06.2017 16:00 Tallinna Lauluväljak 249.00
Izpārdots
Der zināt

Stāvvieta 69 eiroIzpārdots!

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 eiroIzpārdots!

Būs pieejamas arī VIP biļetes, kuru cena - 249 eiro. VIP biļetes nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, welcome drink, atsevišķu bāru un WC, kā arī lietusmēteli un ieeju fanu zonā. Izpārdots!

EVENT SCHEDULE:
16:00  gates
19:00  Winny Puhh (est)
20:00  Mustasch (swe)
21:30  RAMMSTEIN (ger)
23:59  curfew

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Norises vieta
Organizators
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju