Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Muzikālā banka 2016 ģenerālmēginājums

Se 21.01.2017 14:00
Olimpiskais centrs Ventspils
Latvijas Radio 2 rok un popdziesmu aptaujas „MUZIKĀLĀ BANKA” apbalvošanas ceremonija ik gadu ir viens no krāšņākajiem un gaidītākajiem notikumiem mūzikas pasaulē.
Lielais finālbalsojums, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada vērtīgākās dziesmas, ilgs līdz 15.janvārim, bet apbalvošanas ceremonija tradicionāli notiks Olimpiskajā centrā „Ventspils” 21.janvārī 19:00.
Par dalību apbalvošanas ceremonijā Ventspilī un gada populārākās dziesmas titulu cīnās Prāta Vētra, Musiqq, The Sound Poets, Intars Busulis, Justs, Dons, Otra Puse, Antra Stafecka, Andris Ērglis, Samanta Tīna, Markus Riva, Agnese Rakovska, Mārtiņš Ruskis, Ivo Fomins, Lauris Reiniks, Gain Fast, Lauris Valters, Tumsa, Guntra, Marija Naumova, Līvi un Buks, Katrīna Bindere, Logo, Z-Scars, Dzelzs Vilks, Rassel, Edvards Grieze, Sabīne Berezina un citi izpildītāji.
  Lai balsojuma rezultātos saglabātu intrigu līdz pēdējam brīdim, šogad pirmoreiz nolemts balsošanā iesaistīt arī TV tiešraides skatītājus. Lai to nodrošinātu, „Muzikālā Banka” TV ēterā tiks pārraidīta vienlaicīgi ar koncerta norisi Ventspilī.
Tradicionāli vērtīgāko dziesmu noteiks klausītāji (50%) un „Muzikālās bankas” ekspertu padome (50%), kas veidota no profesionāliem, ar aptaujas fināldziesmām nesaistītiem mūziķiem, kuri ar savu dalību kuplinās arī apbalvošanas ceremonijas šovu. 2017. gads vairākiem leģendāriem mūziķiem un komponistiem ir „apaļu” jubileju gads un, dalība ekspertu padomē un konceršovā ievadīs viņu radošo aktivitāšu godināšanas gadu. Tie ir komponists Boriss Rezņiks un dziedātājs Viktors Lapčenoks, kuri atzīmēs 70 gadus, tautas mīlētie komponisti Mārtiņš Brauns (nesen apritēja 65) un Uldis Marhilevičs (svinēs 60. jubileju). Vēl ekspertu komandā piedalās komponists Jānis Lūsēns, LNO operas solists Jānis Apeinis, ģitārists Mārcis Auziņš, dziedātāja un TV šova uzvarētāja Dināra Rudāne, Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļas vadītājs un bundzenieku “tēvs” Tālis Gžibovskis, repa mūzikas aizsācējs Latvijā Ozols, dziedātājs Normunds Rutulis, dīdžejs un pieci.lv ētera personība Toms Grēviņš un komponists, dziedātājs Gunārs Kalniņš.
Biļetes iespējams iegādāties gan uz apbalvošanas ceremoniju, gan tās ģenerālmēģinājumu.
Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” apbalvošanas ceremonija top sadarbībā ar Ventspils pilsētu. Atbalsta „Tallink”, „Neatkarīgā Rīta Avīze”, LTV un draugiem.lv.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Muzikālā banka 2016 ģenerālmēginājums Se 21.01.2017 14:00 Olimpiskais centrs Ventspils
Izpārdots
Norises vieta
Organizators
Ventspils p/i Kultūras centrs
Kuldīgas iela 18 Ventspils Ventspils