Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MUSE - Drones World Tour

Ce 16.06.2016 20:00
Arēna Rīga
49.00 - 195.00
Ar unikālu 360 grādu šovu Rīgā uzstāsies “Muse”

Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām “Muse” un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Koncerts notiks 16. jūnijā “Arēnā Rīga”.

Pasaules koncertturneja “Drones”, kuras ietvaros “Muse” uzstāsies Rīgā, ir viens no iespaidīgakajiem šoviem mūzikas industrijas vēsturē. Grupa, kura ir slavena ar sarežģītiem un iespaidīgiem priekšnesumiem, jauno turneju raksturo kā iespaidīgāko pieredzi, kādu “Muse” fani līdz šim guvuši. Skatuves dizains un koncerta konfigurācija dos iespēju klātesošajiem iegūt nepieredzētu 360 grādu muzikālo un vizuālo baudījumu. Pēc vairākiem koncertiem, kuri iezīmēja jauno turneju, “Drones” jau nodēvēts par labāko šovu grupas pastāvēšanas laikā. “Episki”, “satriecoši”, “ambiciozi” ir tikai daži no slavinošajiem epitetiem, ko starptautiskā prese veltījusi grupas jaudīgajiem koncertiem. “The Guardian” nodēvējis “Muse” šovu par “apdullinošu un žilbinošu”, bet “New York Times” raksta: “Neizsīkstoša attīstība, kurinot enerģijas līmeni aizvien augstāk un augstāk, pārspējot jebkuras muzikālās un vizuālās gaidas!”.

“Tā ir mūsu versija par leģendāro “Pink Floyd” turneju “The Wall”,” intervijā atzīst solists Mets Belamijs (Matt Bellamy). Virs skatuves, kas atradīsies “Arēnas Rīga” vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs dronus. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Šova laikā vizualizācijas precīzi seko grupas dalībnieku kustībām. Vairākas 3D kameras filmē iespaidīgo skatuvi, bet katram grupas dalībniekam ir pievienoti sensori, kas, tverot viņu kustības, novirza informāciju speciālai programmai, kura savukārt jau tālāk uz ekrāniem ģenerē grafiskos attēlus. Faktiski, animācija atbild uz grupas dalībnieku kustībām tāpat kā video spēles laikā, reaģējot ik reizi, kad viņi grasās lēkt vai skriet apkārt skatuvei. Turklāt, tas dod iespēju “Muse” ar savām kustībām kontrolēt ne tikai vizuālo informāciju uz ekrāniem, bet pat skaņu.

Koncertējot uz skatuves arēnas centrā, mūziķu uzstāšanās būs vērojama no visām pusēm. “Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst!” brīdina mūzikas apskatnieki, raksturojot koncertturnejas “Drones” pirmos iespaidus. “Jā, tas būs neaptverami jaudīgi, sagotavojieties nokļūt episkā kinematogrāfiskā darbā, kura aktieri būsiet jūs paši, bet mēs - režisori,” stāsta Mets Belamijs.

Biļetes uz “Muse” šovu būs nopērkamas no pirmdienas, 22. februāra, “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. 360 grādu skatuves risinājums nodrošinās, ka jebkura vieta būs laba vieta. Stāvvietas cena būs EUR 49, sēdvietas pirmajā stāvā maksās no EUR 69, bet biļetes cena trešajā stāvā būs 49 EUR.

Jau šopiektdien, 19. februārī, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem, dodot iespēju kārotās vietas iegādāties pirmajiem. Reģistrācija FBI mājas lapā - bez maksas.

Nopērkams arī īpašs Drones Experience fanu komplekts, kas ietver:
- vienu lābākās sēdvietas biļeti vai stāvvietas biļeti (pēc izvēles)
- iekļūšanu norises vietā ātrāk caur īpaši noformētu ieeju (no plkst.16.00)
- interaktīvu pieredzi, iepazīstot grupas labākos karjeras mirkļus caur piemiņas lietām no pēdējām divām desmitgadēm (no plkst. 16.00 līdz plkst.17.00)
- ielūgumu uz īpašu pirmskoncerta ballīti “Starlight” loundžā ar uzkodām un maksas bāru
- vienu ekskluzīvu Muse koncerttūres plakātu, ko saņems tikai komplekta īpašnieki
- laminētu turnejas identifikācijas karti
- iespēju netraucēti iepirkties īpašā suvenīru stendā bez rindas
- pavadīšanu uz visām pirmskoncerta aktivitātēm ārēnā

Komplekta cena: 195 EUR
Pieejams iegādei tikai internetā
Sīkāka informācija tiks nosūtīta uz e-pastu aptuveni 2 nedēļas pirms pasākuma.

Vairāk informācijas: http://www.fbi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MUSE - Drones World Tour Ce 16.06.2016 20:00 Arēna Rīga 49.00 - 195.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti 0.60 €.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: biļete nepieciešama jebkura vecuma apmeklētājam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Drones Experience fanu komplekts pieejams stāvvietu vai 103. un 104. sektorā, iespējams iegādāties tikai interneta veikalā.
Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Brīvības iela 144 Rīga LV-1012 Rīga