Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mireija Matjē – Jubilejas koncerts ar simfonisko orķestri / Мирей Матьё – Юбилейный концерт с симфоническим оркестром

Se 11.03.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
20.00 - 65.00
11.03.2017 , 19-00
Tondiraba Arena
Mireille Mathieu – Mireija Matjē
Jubilejas koncerts ar simfonisko orķestri
Tallinā ar jubilejas programmu uzstāsies leģendārā Mireija Matjē!

2017.gada 11.martā Tallinas arēnā Tondiraba uzstāsies populārā un slavenā franču izpildītāja – apburošā Mireija Matjē. Pasaules zvaigznes jubilejas koncerts notiks simfoniskā orķestra pavadībā visietilpīgākajā Igaunijas koncertzālē.
Tallinn Contsert Club (TCC.ee) piedāvā: franču estrādes superzvaigzne, simbols un vesela laikmeta leģenda Mireija Matjē Igaunijā parādīs jubilejas programmu.
Ilgi gaidītais koncerts, kas solās būt viens no galvenajiem muzikālajiem gada notikumiem, notiks Tondiraba estrādes simfoniskā orķestra pavadībā. Koncerta programmā tiks iekļauti tādi hiti, kā „Non, je ne regrette rien”, “Une histoire d'amour”, “Ciao, bambino, sorry”, “La vie en rose” un daudzi citi.
Superpopulārā dziedātāja, kuru dēvē par „franču dziesmas vēstnesi”, vienmēr pulcina pilnas zāles, kur vien viņa uzstājas.
Mireijas Matjē cienītāji atceras, ka tā bija arī 2011.gadā Igaunijā, kad dziedātāja sniedza neaizmirstamu koncertu (kurā piedalījās arī viņas māte), kas uzstādīja rekordu ne tikai skatītāju skaita ziņā, bet arī ziedu pārdošanā Tallinā – daudzi ziedu veikali burtiski palika tukši. Bet visas biļetes bija pilnībā izpārdotas pat mēnesi pirms franču estrādes leģendas koncerta. Tad biļetes nebija iespējams dabūt arī no spekulantiem, bet zālē nācās uzstādīt papildus vietas.
Šoreiz vietējie organizatori Mireijas Matjē koncertu ir nolēmuši rīkot visjaunākajā un lielākajā arēnā Igaunijā, lai visi, kas vēlas, varētu baudīt lielisko ģeniālās dziedātājas uzstāšanos. Turklāt īpaša uzmanība tiks pievērsta skaņas kvalitātei. Jo šajā vakarā koncertzāle pārvērtīsies omulīgā mājas varietē. Franču estrādes dziedātāja jau tradicionāli dalīsies ar skatītājiem savas sirds siltumā un mīlestībā, kas aizskar dvēseli jau ar pirmajiem skaisto un daudziem zināmo dziesmu akordiem.
Šodien Mireijas Matjē dziesmas ir tulkotas un tiek izpildītas vācu, angļu, itāļu, spāņu, somu, japāņu, ķīniešu un krievu valodā.
Tallinā skatītājus gaida satriecošs koncerts, kurā skanēs daudzu iemīļotais franču šansons lieliskās Mireijas Matjē izpildījumā. Diemžēl šī leģendārā māksliniece Igauniju neapmeklē tik bieži, cik gribētos, tāpēc koncerta apmeklējums – tā ir labākā iespēja uzdāvināt sev un saviem tuvajiem neaizmirstami siltu vakaru, kas – nepārspīlējot - paliks atmiņā uz visu mūžu!
Biļetes būs pārdošanā 24.augustā 10.00. visās Piletilevi kasēs. Tikai līdz 31.augustam visām biļetēm 20% atlaide.
Uzmanību: speciālais piedāvājums TCC.EE klientiem – no 18.līdz 23.augustam biļešu iepriekšpārdošana kluba TCC.EE biedriem.
Labākās vietas ar izdevīgākiem nosacījumiem. Sīkāk TCC.EE
Ar cieņu, Tallinn Contsert Club – jūsu iemīļoto mākslinieku labākie koncerti!

Vairāk informācijas: http://www.tcc.ee

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mireija Matjē – Jubilejas koncerts ar simfonisko orķestri / Мирей Матьё – Юбилейный концерт с симфоническим оркестром Se 11.03.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 20.00 - 65.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Norises vieta
Varraku 14 Tallinn Igaunija
Organizators
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa