Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Lolita. Lielais pavasara koncerts / Лолита. Большой весенний концерт

Ce 09.03.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
21.25 - 42.50
Lolita – lielais pavasara koncerts!
9. martā – Kongresu namā

9. martā, Rīgā, ar lielo pavasara koncertu uzstāsies Lolita!

Par godu visskaistākajiem, Starptautiskās sieviešu dienas, svētkiem, Rīgā norisināsies ievērojams notikums: 9. martā, Kongresu namā, ar lielo pavasara koncertu uzstāsies lieliskā “bezkompleksu sieviete”, “sieviete - katastrofa” Lolita Miļavska (Лолита Милявская).

Tie būs brīnišķīgi mūzikas svētki, pārpilni ar eksplozīvu un jaudīgu enerģiju. Rīgā notiekošajā koncertā Jūs gaida tikai dzīvā mūzika un plaša koncertprogramma.

Lolitas uzstāšanās – papildus nozīmē arī interaktīvu komēdijšovu. Viņa pati ir sava koncerta režisore, tostarp pārvēršot to par mini-izrādi, kuru vērojot skatītāji raud un smejas.

Lolitas svētku koncertā Rīgā, kas veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai, skatītāju gaidīs visnotaļ daudzi pārsteigumi. Kādi? To nav iespējams iepriekš prognozēt, jo katra Lolitas uzstāšanās reize ir unikāla un atšķirīga no iepriekšējās. Šovbiznesa lēdija priecē un apbur ar savu atvērtību, ar vēlmi pastāvīgi komunicēt ar publiku un dalīties ar stāstiem.

Pirms katras dziesmas Lolita skatītāju priekšā „izkrata sirdi”, vaļsirdīgi izstāstot dziesmu rašanās vēsturi, nekautrējoties no atklāsmēm.

Ekscentriskās un temperamentīgās Krievijas estrādes mākslinieces koncertprogramma ietver viņas garadarbu vislabākos numurus. Rīgā Lolita izpildīs tādus hitus, kā „Poshlu ego na…”, „Snilos mne”, „Orientatsiya sever”, „Rasskazhi kak…”, „Ja”, „Shpilka-kabluchok”, „Na Titanike” un arī daudzus citus, kā arī savas jaunākās kompozīcijas.

Lolitas talants ir visnotaļ daudzšķautņains. Viņa ir daudzkārtēja „Gada dziesma” („Песня года”) un „Zelta gramofons” („Золотой граммофон”) prēmijas statuešu ieguvēja. Lolita – muzikālās prēmijas „Ovācija” VIP nominācijas laureāts, kā visdaudzpusīgākā dziedātāja, aktrise, režisore, pasākumu vadītāja un televīzijas raidījumu vadītāja. Šī prēmija ir uzskatāma par analogu amerikāņu „Grammy” un britu „BRIT Awards” balvām.

Miļavska ir iejutusies daudzu desmitu televīzijas šovu un dažādu televīzijas projektu vadītājas lomā. Par darbu raidījumā „Bez kompleksiem” (Без комплексов!) viņai tika piešķirta prestižā televīzijas balva „TEFI”. Turklāt māksliniece ir filmējusies 16 filmās.

Neskaitāmi, pilnībā izpārdoti, koncerti Krievijā, Eiropā, ASV, tostarp vienmēr izpārdoti papildu koncerti, apliecina lielo mīlestību pret šo mākslinieci un viņas šovu kvalitāti starptautiskā mērogā.

Par to Jūs paši varēsiet pārliecināties 9. martā. Vīrieši, lūdzu, pievērsiet uzmanību! Sakarā ar to, ka šis koncerts ir saistīts ar Starptautisko sieviešu dienu, tad biļete uz šo svētku vakaru būtu viena no visideālākajām dāvanām Jūsu otrajai pusei, māsai, mammai vai vecmāmiņai. Lolita, kā neviens cits, gādās par svētku noskaņojumu un uzlādēs ar pozitīvām emocijām. Tas būs ekstravagants, dvēselisks, jautrs un savā ziņā „silts” svētku vakars.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Lolita. Lielais pavasara koncerts / Лолита. Большой весенний концерт Ce 09.03.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 21.25 - 42.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas pirms atlaides no 20,- līdz 50,- Eur

Līdz 28.februārim biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 Rīga LV - 1063 Rīga