Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KRISTINA ORBAKAITE. BEZMIEGS / КРИСТИНА ОРБАКАЙТЕ. БЕССОНИЦА

Ot 03.10.2017 19:30
Arēna Rīga
23.10 - 45.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
Kristīna Orbakaite Rīgā sniegs Brodvejas vēriena jubilejas šovu

2017.gada 3.oktobrī Rīgu pārņems „Bezmiegs”. Tas ir pasaules mēroga zvaigznes Kristīnas Orbakaites jubilejas koncerta nosaukums. Dziedātājas 45 gadu jubilejai veltītais koncerts noritēs ar Brodvejas vērienu. Nopelniem bagātā Krievijas māksliniece Latvijā sniegs pasaules klases šova programmu: uz skatuves būs muzikālais deju kolektīvs, kā arī radīts milzīgs daudzums gaismas un video efektu, izmantojot pēdējās tehnoloģijas. Tas būs iespaidīgs, aizraujošs un fantastisks šovs, ko nav iespējams izstāstīt vārdiem. Tas ir jāredz!

Uzmanību! Īpašais piedāvājums - Pavasara biļešu maratons! Par godu pārdošanas sākumam un pavasara atnākšanai līdz 8.martam biļetes uz Kristīnas Orbakaites koncertu parterā par 19 eiro, bet sektoros par 12 eiro. Veicot pirkumu, izmantojiet kodu - maratonsAr Kristīnu Orbakaiti nav jāiepazīstina. Viņa ir viena no vispieprasītākajām mūsdienu estrādes zvaigznēm. Šīs spilgtās, neatkārtojamās un nepārspētās zvaigznes starojums pie Krievijas estrādes debesīm apmirdz visu pasauli – Kristīna regulāri koncertē dažādos kontinentos.

Rīgas iedzīvotāji un viesi redzēs dziedātāju kā Brodvejas aktrisi. Kristīna Orbakaite pati izdomāja unikālā šova „Bezmiegs” koncepciju. Šova pamatideja – Brodveja. Šai stilā iestudēti baleta trupas numuri un izgatavoti Orbakaites koncerta tērpi.

Kristīnas Orbakaites koncerts – iespaidīgs profesionāls pasaules līmeņa šovs! Dziedātājās daiļrade ir neticami populāra, bet dziesmas tuvas dažādās pasaules malās dzīvojošiem cilvēkiem. 2013.gadā Kristīna Orbakaite saņēma „Krievijas Federācijas nopelniem bagātās mākslinieces” goda nosaukumu. Tas liecina par visas tautas mīlestību un atzinību šai lieliskajai un nepārspējami talantīgajai dziedātājai.

Tostarp Kristīnas Orbakaites kontā ir aptuveni trīs desmiti darbu televīzijas un mākslas filmās un mūziklos.  Dziedātājas repertuārā ir vairāk kā simts piecdesmit dziesmu. Pašas labākās no šīm kompozīcijā izskanēs dziedātājas koncertos Rīgā.

Skatītājiem koncertā tiks sniegti jaunu dziesmu iestudējumi, kā arī kompozīcijām „Diena aizies”, „Maskas”, „Spārni”. Un, protams, šovs neiztiks bez publikai sen zināmiem un iemīlētiem hitiem: „Kāzu”, „Reizi par visām reizēm”, „Saule”, „Gājputns” un daudziem citiem.

Katra Kristīnas kompozīcija – tas ir atsevišķs teatrāls stāsts ar individuālu iestudējumu. „Katra dziesma – tā ir konkrēta dzīves situācija, ko esmu izdzīvojusi un izjutusi” – komentē Kristīna Orbakaite.

Turklāt uz skatuves tiks izmantota satriecoša instalācija. Visi numuri ir pārsteidzoši iespaidīgi, jo pie tiem ir strādājuši labākie horeogrāfi un režisori.

Muzikālais vakars, kuru dziedātājā dāvās Rīgā, noteikti ir jāredz, speciāli uzstāšanās reizei Rīgā ir sagatavoti daudzi pārsteigumi. Atkārtojam: tas ir jāredz!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KRISTINA ORBAKAITE. BEZMIEGS / КРИСТИНА ОРБАКАЙТЕ. БЕССОНИЦА Ot 03.10.2017 19:30 Arēna Rīga 23.10 - 45.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 20,- līdz 50,- Eur

Līdz 30.septembrim biļetēm piemērota 10% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga