Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

IP Orchestra ROKA HITI

Pi 03.04.2017 19:30
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 45.00
Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris Igora Ponamorenko (IP orchestra) vadībā ir zīmols, kas plaši pazīstams ne tikai Krievijā, bet arī ārpus tās. Koncerttūru bagāžā ir uzstāšanās 5 kontinentu slavenākajās skatuvēs, milzums uslavējošu kritiķu un klausītāju atsauksmju un atzinību.

Diriģents un orķestra dibinātājs Igors Ponomarenko ir zīmīga personība klasiskās mūzikas pasaulē. Viņš ir pazīstams kā slavenā „Terem Kvarteta” pamatlicējs, kur 13 gadus bija kolektīva solists.

Šova „Simfoniskie Rok-Hīti” programmā ir iekļauti modernā roka skaņdarbi. Jums ir iespēja izbaudīt spēcīgu instrumentu skaņu, kuru radīs augsta ļimeņa profesionāļi: vijoļu daudzveidīgumu, altu cietās skaņas,  čellu vadzinājumu, kontrabasa varenumu un rok-and-roll bungu dinamiku. Tas viss kopā ar leģendāraiem hītiem padarīs šovu „Simfoniskie Roka Hīti” bagātīgu un krāšņu .

Skatītājiem ir piedāvāta unikāla iespēja noklausīties pasaules mēroga slavenos roka hītus, kuri ir atskaņoti neierastā veidā. Gaidāmais pasākums sniegs mūzikas cienītājiem īpašu enerģijas lādiņu. Katrs IP Orchestra mūzikantu atskaņotais hīts satriec skatītājus atkal un atkal ar unikālu atskaņošanas pieeju un daudzveidību. Kolektīva ikviena uzstāšanās uzlāde skatītājus ar pozitīvām emocijām un labu garastāvokli.

Koncerta programmā iekļauti»: Scorpions, Nirvana, The Beatlees, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi un citi.

Skatītājus sagaida ne tikai jau iecienīto rokgrupu skaņdarbu jauna interpretācija. Kvēliem roka cienītājiem īpašu noskaņu radīs tieši šim koncertam veidota slaveno rok-grupu videoklipu fotogrāfiju videorinda uz lielā ekrāna.

Vairāk informācijas: http://www.iporchestra.ru

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
IP Orchestra ROKA HITI Pi 03.04.2017 19:30 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 45.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 19,- līdz 45,- Eur

No 22. līdz 27.martam akcija - pērkot 3 biļetes maksā par 2! Akcijas cena tiek piemērota, pirkuma grozam pievienojot 3 biļetes.


Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 8 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Megatek Eesti Oü
Tornimae 7-43 Tallin