Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

INSTRUMENTI albuma ATKALA atklāšanas koncerts + ATKALA CD kopija

Ce 07.12.2017 19:00
Topošais mākslas centrs Zuzeum
25.00
“Instrumenti” izdod pirmo singlu no gaidāmā albuma “Atkala”
 
Grupa “Instrumenti” šodien izdod jaunu singlu un video ar nosaukumu “Visa par daudz”, kā arī izziņo jaunu albumu “Atkala”, kas ar īpašu prezentācijas pasākumu topošajā mākslas centrā “Zuzeum” tiks izdots šī gada decembrī.

“Visa par daudz” ir pirmais singls no decembrī gaidāmā “Instrumenti” albuma “Atkala”. Šis būs pirmais “Instrumenti” albums, kurā visas dziesmas ir latviešu valodā. Līdz šim izdoti trīs grupas studijas albumi - “Tru” (2011), “Procrastination” (2013) un “Iekams” (2014).

Par albuma tapšanu stāsta “Instrumenti” mūziķis Jānis Šipkēvics: “Ik reizi, kad sanākam kopā, es jūtu, ka tas ir jauns es, kurš pēkšņi saka un dara lietas, kuras pats savā klātbūtnē es neuzdrošinos paust. Esmu laimīgs par to degsmi, kas studijā rodas mijiedarbībā ar Reini - jo vairāk pieredzu radīšanu, jo vairāk novērtēju to, ka dzīve mūs savedusi kopā. Tāpat līdz šim piedzīvotais un no jauna tapušais muzikālais materiāls ieguvis tiešu un godīgu skatupunktu. Tas, kā ierasts, ir Gata Zaķa nopelns.”

“Visa par daudz” video klipa režisors ir Uģis Olte, ar kuru kopā realizēti jau vairāki  “Instrumenti” projekti - gan video klipi “Don’t Hold Onto Me”, “King of the Wild Things”, gan arī koncertprogramma “Procrastination” un tās video ieraksts. Uģis Olte sapulcinājis brīnišķīgu klipa radošo komandu, kuras sastāvā ir arī māksliniece Lāsma Olte un Mārtiņš Blanks. Video tapis “Rīgas Centrāltirgus” Gatsronomijas paviljonā, kas šobrīd ir publikai slēgts sakarā ar rudenī plānoto rekonstrukciju.

Albuma “Atkala” izdošana ar īpašu prezentācijas koncertu š.g. 7. decembrī tiks atzīmēta topošajā mākslas centrā “Zuzeum”, uz kuru iespējams iegādāties ierobežotu skaitu ieejas biļešu, pie reizes kļūstot par vienu no pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs “Instrumenti” jauno albumu CD formātā. Biļetes uz pasākumu pieejamas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Albums “Atkala”, kas tapis sadarbībā ar “Rīgas Brīvostas pārvaldi”, fiziskajās un digitālajās tirdzniecības platformās būs pieejams no piektdienas, 8. decembra.

Vairāk informācijas: http://www.instrumenti.in

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
INSTRUMENTI albuma ATKALA atklāšanas koncerts + ATKALA CD kopija Ce 07.12.2017 19:00 Topošais mākslas centrs Zuzeum 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Albuma ATKALA CD kopija saņemama prezentācijas pasākuma laikā, uzrādot biļeti.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Norises vieta
Lāčplēša iela 99/101 Rīga Latvija
Organizators
Instrumenti SIA
Marijas iela 16a Jūrmala LV-2008