Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

IAN ANDERSON mängib Jethro Tulli

Ot 06.03.2018 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
39.50 - 79.50
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
HARISMĀTISKAIS ĪANS ANDERSONS TALLINĀ IZPILDĪS GRUPAS “JETHRO TULL” SLAVENĀKĀS KOMPOZĪCIJAS

2018. gada 6. martā Tallinā, koncertzālē “Nordea”, uzstāsies viens no pasaules harismātiskākajiem dziedātājiem – leģendrārās britu rokgrupas “Jethro Tull” līderis Īans Andersons (Ian Anderson). Igaunijā Andersons, kura muzikālā karjera ilgst jau piecdesmit gadu, kopā ar savu grupu izpildīs “Jethro Tull” repertuāra slavenākās kompozīcijas.

Koncertprogrammai dots nosaukums “Jethro Tull by Ian Anderson”, un tā tiek raksturota kā multimediāls uzvedums, kura centrā ir rokgrupa. Kopā ar Īanu Andersonu uz koncertzāles skatuves kāps Deivids Gudjērs (David Goodier; basģitāra), Džons O’Hāra (John O’Hara; taustiņinstrumenti, akordeons), Florians Opāle (Florian Ophale; ģitāra) un Skots Hemonds (Scott Hammond; sitaminstrumenti). Pats Andersons Tallinā spēlēs akustisko ģitāru un flautu – instrumentus, kas viņam nesuši milzu popularitāti: viņa slavenā poza, stāvot uz vienas kājas ar flautu rokās, ir viens no rokmūzikas pazīstamākajiem simboliem.

Skotijā dzimušais Īans Andersons savu mūziķa karjeru sāka 1962. gadā, 15 gadu vecumā, un piecus gadus vēlāk nodibināja “Jethro Tull”. Kolektīvs ātri iekaroja popularitāti visā pasaulē un savas pastāvēšanas laikā ir laidis klajā vairāk nekā 40 pilnformāta studijas albumu, CD izlašu un koncertierakstu. Īans Andersons, kuram nupat apritēja 70, pastāvīgi koncertē – viņa kontā ir jau vairāki tūkstoši uzstāšanos. Viņš trīs reizes ir muzicējis arī Igaunijā – tostarp kopā ar “Jethro Tull” un festivālā “Rock Summer ’91”. Pēdējoreiz Andersons kāpa uz skatuves Tallinā pirms sešiem gadiem.

Jaunās koncertprogrammas ietvaros skatītāji 2018. gada 6. martā “Nordea” koncertzālē Īana Andersona un viņa grupas izpildījumā dzirdēs tādas rokmūzikas zelta fondā iekļautas kompozīcijas no “Jethro Tull” repertuāra kā “Living in the Past”, “Heavy Horses”, “Thick as a Brick”, “Nothing Is Easy”, “Sweet Dream”, “A New Day Yesterday”, “Bourée”, “Songs From the Wood”, “Aqualung” un “Locomotive Breath”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
IAN ANDERSON mängib Jethro Tulli Ot 06.03.2018 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 39.50 - 79.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Pēc pasākuma sākuma ieeja zālē būs liegta

* KATRAI BIĻETEI TIEK PIEMĒROTA Nordea Kontserdimaja SERVISA MAKSA 0,50Eur APMĒRĀ.

Norises vieta
Organizators
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju