Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dziedi, mans mūzikas eņģel! / Пой, мой ангел музыки!

Pk 16.06.2017 19:00
Daugavpils teātris
12.00 - 15.00
Igors Vjalih, tenors, B.A.Pokrovska Maskavas valsts akadēmiskā kamermūzikas teātra vadošais solists, uz daudzu valstu, tostarp, Francijas, Austrijas, Itālijas, Latvijas, Polijas un Japānas labākajām skatuvēm īstenoto projektu dalībnieks.

Aleksandra Nanoškina, soprāns, B.A.Pokrovska Maskavas Valsts akadēmiskā kamermūzikas teātra soliste, Maskavas Filharmonijas un Čehova Maskavas Dailes teātra uzaicinātā soliste, televīzijas konkursa Dziesmai nav robežu, laureāte.

Iepazīstina auditoriju ar programmu: Dziedi, mans mūzikas eņģel! (Sing, my angel of music!). Programma ietver klasisko crossover visā tās daudzveidībā! Jūs dzirdēsiet iecienītākās dziesmas no Andrea Bočelli (Andrea Bocelli), Alessandro Safina, Sāra Braitmenas (Sarah Brightman), Katrīnas Dženkinsas (Katherine Jenkins), un citu repertuāra.

Pateicoties piedāvātās patiesi augstas kvalitātes skaņu un profesionālā vokāla attēlam, par klasisko crossover dēvētais stils (citiem vārdiem operetiskā popmūzika) katru gadu piesaista arvien vairāk cienītāju. Šis stils apvieno labāko no klasiskās, pop, roka un elektroniskās mūzikas.

Un pats svarīgākais! Igors un Aleksandra ir laimīgi vīrs un sieva, tas ir iemesls, ka mīlas dziesmas viņu izpildījumā ir patiesām emocijām piepildītas.

Programma ietver dramatizācijas elementus.Novēlam Jums skaistu un neaizmirstamu koncerta vakaru!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Dziedi, mans mūzikas eņģel! / Пой, мой ангел музыки! Pk 16.06.2017 19:00 Daugavpils teātris 12.00 - 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākuma valoda: krievu, angļu, itāļu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Norises vieta
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
ROADSWORLD OÜ
Jaama 195-12 50705 Tartu