Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DiDuLa. Lielais solokoncerts / ДиДюЛя. Большой сольный концерт

Tr 02.11.2016 19:00
Rīgas Kongresu nams
16.15 - 41.65
Rīgā ar lielu solokoncertu uzstāsies ģitārists – virtuozs DiDula

2016.gada 2.novembrī Rīgas Kongresu namā notiks unikālā kolektīva DiDula lielais solokoncerts. Vietējie organizatori aicina dzīvās skaņas cienītājus un DiDula daiļrades pielūdzējus doties ceļojumā, lai dzirdētu grupas vairāk nekā 15 gadu muzikālo vēsturi.

Gaidāmā koncerta unikalitāte ir arī tāda, ka no skatuves neatskanēs praktiski neviens vārds. Tostarp zālē būs pilnīga sapratne, jo instrumentālās mūzikas valoda ir saprotama visu valstu un kontinentu pārstāvjiem.

DiDula – komponists un tāda paša nosaukuma grupas līderis – labi zināms vietējai publikai. Viņa koncertos vienmēr valda harmonija un miers. Šoreiz uz Kongresu nama skatuves lielā solokoncerta ietvaros skanēs grupas 15 gadu vēsture, saspiesta divās stundās lieliskas mūzikas.

Tās ir gan Arbata balādes, ar kurām sākās Maskavas iekarošana, un hīti, kas YouTube savākuši miljoniem skatījumu, kā arī filmu skaņu ieraksti un kompozīcijas, ar kurām daiļslidotāji ir ieguvuši augstākos apbalvojumus. Gaidāmais koncerts – vesels muzikāls stāsts, satriecoša gaisma, tikai dzīva skaņa un apbrīnojamas melodijas.

DiDula koncertā skatītāji kļūs par spilgta mūsdienīga live-soundtrack un daudzšķautņaina burvīga šova lieciniekiem ar daudziem negaidītiem pārsteigumiem.

„Mūsu mūzika – tas ir šodienas soundtrack. Jo viss, ko es kādreiz esmu redzējis, dzirdējis, jutis, pārdzīvojis, apguvis internetā vai grāmatās, pārvēršas melodijā, šajos albumos un platēs, manos koncertos, un apbur pat mani pašu”, - saka DiDula.

Speciāli Rīgas iedzīvotājiem un viesiem DiDula organizē muzikālo „Lidojumu uz Merkūru”, pasniegs karstu „Arabiku” un piedāvās izbaudīt visu „Rīta kafijas” jaukumu.

DiDula muzikālajai daiļradei ir vairāk nekā 15 gadi, tomēr muzikants turpina priecēt savus pielūdzējus ne tikai ar jaunām kompozīcijām, bet arī projektiem. Pavisam nesen DiDula iepazīstināja skatītājus ar EVGENIKU. Projekts EVGENIKA – tā ir meitene no glancēta žurnāla vāka, kas dzied dziesmas par satraucošām tēmām sievietes ikdienā tehniskā progresa laikmetā, augstu sugas iekšējo konkurenci un akūtu īstu vīriešu deficītu. Protams, ka viņu pavada pats maestro.

Dažas kopīgās kompozīcijas var atrast iTunes, un ja patiks – pievienojiet tās savam playlist. Taču dzīvo mūziku virtuoza DiDula izpildījumā jūs varēsiet baudīt jau 2016.gada 2.novembrī Rīgas Kongresu namā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DiDuLa. Lielais solokoncerts / ДиДюЛя. Большой сольный концерт Tr 02.11.2016 19:00 Rīgas Kongresu nams 16.15 - 41.65
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 2.novembrim biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!
Tikai no 25. līdz 28. oktobrim unikālā iespēja iegādāties biļetes uz koncertu ar papildus 33% atlaidi.
Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: jackpot

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 Rīga LV - 1063 Rīga