Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brauciens uz Biffy Clyro koncertu Rīga-Tallina-Rīga

Ce 27.10.2016 13:00
Rīga - Tallina - Rīga
Biffy Clyro Tallinā sniegs vienīgo koncertu Baltijā
 
Atbalstot savu nule iznākušo ārkārtīgi veiksmīgo albumu “Ellipsis”, 27.oktobrī britu rokgrupa Biffy Clyro sniegs vienīgo koncertu Baltijā, uzstājoties Tallinas Saku arēnā. Biļešu pārdošana sākas šo piektdien, 22.jūlijā, plkst 10.00. Pirmās 500 stāvbiļetes pieejamas par īpašu cenu - €29!

Latvijas faniem biļetes pieejamas “Biļešu serviss” tīkla kasēs un www.bilesuserviss.lv. Turpat par €25 iegādājamas biļetes braucienam ar autobusu, kas no Rīgas aizvedīs līdz Saku arēnai un pēc koncerta atpakaļ.


Skotu trio Biffy Clyro ar patiesu prieku atgriežas Igaunijas galvaspilsētā. Pirms tam abas viņu uzstāšanās 2010. un 2013.gadā Tallinas klubā “Rockcafe” bija pilnībā izpārdotas. Tieši tāpēc tika nolemts spert likumsakarīgu nākamo soli un šoreiz rīkot koncertu jau Saku arēnā.

Grupas pirmsākumi meklējami 1995.gadā, kad to izveidoja vokālists un ģitārists Saimons Nīls (Simon Neil), basģitārists Džeimss Džonstons (James Johnston) un viņa dvīņubrālis bundzinieks Bens Džonstons (Ben Johnston).

Plašāku atpazīstamību puiši ieguva 2007.gadā līdz ar ceturtā studijas albuma “Puzzle” panākumiem. Tiem seko vēl veiksmīgāki albumi “Only Revolutions” (2009) un “Opposites” (2013). Visi trīs iekļuva britu albumu topa pieciniekā, turklāt “Opposites” pat pašā virsotnē.

Biffy Clyro populārākie hiti “Bubbles”, „Black Chandelier“, „Biblical“, “Stingin”, Belle”, “The Captain” un “Mountains” zināmi jebkuram rokmūzikas cienītājam, bet dramatiskās balādes “Many of Horror (When We Collide)” un „Opposite“ viennozīmīgi iekarojušas arī daudzu pasaules meiteņu sirdis.

Karjeras laikā mūziķi saņēmuši virkni prestižu balvu, tai skaitā no autoritatīvajiem izdevumiem NME, Kerrang! un Q.

8.jūlijā grupa laida klajā savu jaunāko albumu „Ellipsis“. Tas ir Biffy Clyro septītais studijas materiāls un jau iznākšanas nedēļā piedzīvojis galvu reibinošus panākumus, kļūstot par Nr. 1 Lielbritānijā, Vācijā, Īrijā, Šveicē, Austrijā, Luksemburgā, Izraēlā, Rumānijā, Čehijā un Slovēnijā!

Biffy Clyro, kas īpaši slaveni ar ļoti enerģiskiem, emocionāli piesātinātiem koncertiem, Tallinā  ieradīsies ar savu gaismu un skaņas aparatūru, kas ļaus nodrošināt tāda paša līmeņa koncertu kā jebkur citur Eiropā.

Vairāk info:
Biffy Clyro – Wolves Of Winter https://youtu.be/bpJvP4b5fX8
Biffy Clyro – Animal Style https://youtu.be/YAsda7veaxo
Biffy Clyro – Many Of Horror https://youtu.be/mAh--lH0H3U
Biffy Clyro – Bubbles https://youtu.be/UxUb9Yzr1sE
Album “Ellipsis” https://lnk.to/BCEllipsis

Vairāk informācijas: http://www.biffyclyro.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Brauciens uz Biffy Clyro koncertu Rīga-Tallina-Rīga Ce 27.10.2016 13:00 Rīga - Tallina - Rīga 25.00
Izpārdots
Norises vieta
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.