Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BASTILLE - WILD, WILD WORLD TOUR

Se 04.03.2017 21:00
Arēna Rīga
30.60 - 50.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
PAVASARA LIELKONCERTS ARĒNĀ RĪGA - BASTILLE

Gudra popmūzika ar ambīcijām - tā britu indie popa apvienību Bastille raksturo prominentais mūzikas žurnāls NME, un nav melots. Bastille sajūsmina labas popmūzikas cienītājus jau sešus gadus, un šī gada 4.martā viņi sniegs koncertu Arēnā Rīga. Biļetes pārdošanā no trešdienas, 7.decembra. Reģistrētajiem positivus.com vai positivusfestival.com lietotājiem – lētāk.


Nupat klajā nācis grupas otrais albums Wild World, kas dienasgaismu ieraudzīja vien šī gada septembrī. Albuma un tā radio stacijās bieži spēlētā singla Good Grief panākumi pierāda, ka Bastille nav viena hita brīnums. Iepriekšējām balvām un nominācijām, tostarp 2014.gadā gūtajai Brit Award un 2015.gada Grammy nominācijai, abām par labākās jaunās grupas titulu, kā arī Teen Choice Award par labāko rokdziesmu sekojušas arī citas, un šogad žurnāls NME iekļāva Wild World 2016.gada labāko albumu topā, turklāt augstajā 20.vietā. Ja ar to šķiet par maz, tad albums uzreiz pēc iznākšanas uzšāvās UK Top 40 pašā augšgalā, aiz sevis atstājot pat klasiķi  Niku Keivu - jāatgādina, ka tieši tādus pašus panākumus izdošanas gadā piedzīvoja arī grupas pirmais albums Bad Blood.

Bastille joprojām turpina mūziku izmantot par veidu, kā radīt atmosfēriskus, aizraujošus un intriģējošus stāstus, kā arī turpina izmantot neskaitāmus taustiņinstrumentus un perkursijas. Tiesa, jaunajā albumā parādījušās arī ģitāras, kuras iepriekš grupas instrumentu arsenālā praktiski nebija sastopamas, taču tagad rada blīvāku, kuplāku un harmoniskāku skanējumu. Paši grupas dalībnieki distancējas no apzīmējuma "popmūzika" un uzsver, ka šis jēdziens ietver gan rokmūziku, gan hiphopu un soulmūziku. "Mēs rakstām dziesmas ar jēgu, un man patīk plašuma sajūta mūzikā, episki piedziedājumi, un to mēs pat negrasāmies mainīt," atzinis grupas līderis Dens Smits.

Bastille koncerts Arēnā Rīga būs atgriešanās Latvijā - 2014.gada vasarā viņi uzstājās Positivus festivālā,  kurā tika atzīti par gaidītākajiem un harizmātiskākajiem māksliniekiem. Šobrīd, jaunā albuma popularizēšanas koncertturnejā, Bastille ir savā labākajā formā. Mūziķi katram fanam liek justies īpašam, Dens Smits kā aptracis lec publikā un skraida starp koncerta apmeklētājiem, turklāt īpašu atmosfēru rada arī iespaidīgais instrumentu komplekts uz skatuves, tostarp trīs taustiņi, divi bungu komplekti, ģitāras, trompetes un tromboni. Masīvs skaņas piedzīvojums un šovs garantēts!

Biļetes uz Bastille koncertu pārdošanā Biļešu Servisa kasēs un internetā sāksies no 7. decembra, plkst. 10:00. Tikai www.positivus.com vai www.positivusfestival.com reģistrētajiem lietotājiem trīs dienas būs iespēja iegādāties biļetes lētāk. Tiem, kuri būs reģistrējušies līdz 6. decembra 21:00, tiks nosūtīts īpašs 5 € atlaides kods. Stāvvietas biļetes cena – 35 €, sēdvietas biļetes cena – 35 – 50 €.

Saites:
http://www.bastillebastille.com
https://www.facebook.com/bastilleuk
https://www.youtube.com/user/BastilleVEVO
https://twitter.com/bastilledan

Vairāk informācijas: http://www.positivus.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BASTILLE - WILD, WILD WORLD TOUR Se 04.03.2017 21:00 Arēna Rīga 30.60 - 50.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

ISIC kartes īpašniekiem no 23.01.2017.  pieejamas biļetes ar 5EUR atlaidi! (Pie ieejas pasākumā būs jārāda biļeti kopā ar derīgu ISIC karti!).

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
POSITIVUS, SIA
POSITIVUS, SIA
Ūdens iela12-106 Rīga LV 1007 Rīga