Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Maša un Lācis / Маша и Медведь

Ce 22.12.2016 18:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
8.00 - 20.00
Aģentūra "YOUAREevents" kopā ar starptautisko producentu centru TRIDAiepazīstina ar izrādes ar megapopulāra multseriāla „Maša un Lācis” varoņu auguma leļļu dalību Jaungada svētku tūri. Liepājusagaida jaunskrāšņs šovs "Mašas un Lāča Jaungada piedzīvojumi: bezgalīga laime", par kura dalībniekiem kļūs arī Jūsu bērni.

Izrāde pēc visu iecienītā multseriāla „Masa un Lācis” motīviem ir spilgts un aizraujošs priekšnesums visai ģimenei. Tas ir neticams šovs ar oriģinālām dekorācijām un košu video rindu. Jūs sagaida triki, pārsteigumi, daudz dziesmu un mūzikas, prieks un jautrība!

Bērni varēs izbaudīt saskarsmi ar izrādes varoņiem, jo aktieri atradīsies arīskatītāju zālē un metīsno skatuves gaisa bumbas. Jūs nebūsiet no malas vērotāji, bet aktīvi piedalīsieties teatralizētā uzvedumā, Jūs kļūsiet par pasakas varoni, un Jums blakusbūsiemīļotie personāži! Un ticiet man, būs interesanti ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Sajūsma ir garantēta! Jūs pārliecināsieties, ka brīnumi mēdz notikt, galvenais tiem ticēt!

Pasaku varoņi pārvērtīs jaunā 2017. gada sagaidīšanu īstos ģimenes svētkos! Lielākais Jaungada šovs ilgi paliks Jums un Jūsu bērnam atmiņā ar spilgtām emocijām, fotogrāfijām un, protams, projekta dalībnieku sarūpētājiem pārsteigumiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Maša un Lācis / Маша и Медведь Ce 22.12.2016 18:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 8.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 Liepāja LV-3400 Liepāja