Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Womens Badroom

Se 11.03.2017 21:00 - Sv 12.03.2017 06:00
Nakts klubs Coyote Fly
15.00 - 50.00
Mīļās dāmās!

Šonakt jūs būsiet vakara karalienes, kuras pazemīgi aptekalēs gan pašmāju seksīgākie vīrieši, un atlētiskais POLE DANCER no Kanādas, gan arī  izskatīgie francūži, kuri visas pasaules mīlestības valodā jums čukstēs neskaitāmas vārsmas!  Kā jau katru gadu, arī šogad esam izvēlējušies un atlasījuši labāko no labākā, lai reizi gadā piepildītu jūsu visslēptākās un kaislīgākās fantāzijas! Womens bAdroom nakts ir izveidojusies par lielisku tradīciju, kad netraucēti draudzeņu kompānijā no sirds izbaudīt sieviešu dienai veltīto pasākumu klubā Coyote Fly, jo vīriešiem līdz pat plkst. 01.00 jūsu paradīzē ieeja būs liegta.

 
Vakara programma (no plkst. 21.00 līdz 01.00):

Nakts īpašais viesis – POLE DANCER no Kanādas, kurš ar savu harizmu, profesionālo dejotprasmi, enerģiskajām kustībām, izskatīgumu un nevaldāmu seksualitāti ir savaldzinājis sievietes visā pasaulē. Un Latvija nebūs izņēmums!  

MALE Empire NIGHT out SHOW –  pašmāju seksīgākie dejotāji, kuri savu amatu pieslīpējuši  Amerikā un Kanādā, jums piedāvās mežonīgu un ārkārtīgi aizraujošu pieredzi divu stundu garumā, piedāvājot profesionālus Las Vegas stilā veidotus deju priekšnesumus, kuros tiek piepildītas visslēptākās sieviešu fantāzijas. Smalks jutekliskums, brutāla seksualitāte, pārsteidzoša horeogrāfija, trenēti un pievilcīgi vīriešu augumi - tas viss baudāms  Male Empire Night out Show!

• Līdz plkst. 01.00 darbosies Private VIP Room, kurā trīs izskatīgi franču dejotāji pikanti izklaidēs un “uzkurinās”  VIP Room apmeklētājas! Šoreiz esam īpaši piedomājuši par VIP zonas ekskluzivitāti, tāpēc vietu skaits ir limitēts, - TIKAI 35 DĀMĀM būs iespēja izbaudīt unikālu šovu, kā arī atpūsties pie galdiņiem, baudot Prosecco!

• Par muzikālo baudījumu parūpēsies  DJ Gustavito un DJ Markus Riva;

• Aiz bāra letes darbosies labākie un seksīgākie Rīgas bārmeņi, ļaujot Coyote Fly meitenēm šo nakti izbaudīt kopā ar jums!;

Puskaili modeļi jūs sagaidīs ar welcome dzērieniem un zemenēm šokolādē.

Līdz plkst. 01.00 ieeja tikai sievietēm.
Biļetes cenā iekļautais bezmaksas dzēriens pieejams līdz pulksten 01.00.

Ieejas biļetes (līdz pulksten 01.00 ieeja tikai sievietēm):
* 15 eiro (iekļauts 1 bezmaksas dzēriens un neierobežots skaits welcome dzērienu pirmajām apmeklētājām);
* 50 eiro VIP biļete (VIP ieeja un garderobe, neierobežots skaits welcome dzērienu pirmajām apmeklētājām, kā arī iespēja atpūsties VIP balkonā pie galdiņiem, baudot uzkodas un neierobežotu skaitu Prosecco. VIETU SKAITS LIMITĒTS, - TIKAI 35 DĀMĀM būs iespēja izbaudīt unikālu francūžu dejotāju šovu un pikantas izklaides!
* Galdiņa biļete (iekļauts ieeja pasākumā 6 personām, VIP garderobe un VIP ieeja, atpūta pie galdiņa VIP zonā no plkst. 21.00 līdz 01.00. Cenā iekļauta pēc izvēles viena pudele stiprais alkohols ar bezalkoholiskajiem dzērieniem vai šampanietis.
Galdiņa rezervācija spēkā no plkst. 21.00 līdz plkst. 01.00.)

Biļetes pieejamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

Vairāk informācijas: http://coyotefly.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Womens Badroom Se 11.03.2017 21:00 Nakts klubs Coyote Fly 15.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

15 eiro (iekļauts 1 bezmaksas dzēriens un neierobežots skaits welcome dzērienu pirmajām apmeklētājām).

50 eiro VIP biļete (VIP ieeja un garderobe, neierobežots skaits welcome dzērienu pirmajām apmeklētājām, kā arī iespēja atpūsties VIP balkonā pie galdiņiem, baudot uzkodas un neierobežotu skaitu Prosecco.

Galdiņa biļete (iekļauts ieeja pasākumā 6 personām, VIP garderobe un VIP ieeja, atpūta pie galdiņa VIP zonā no plkst. 21.00 līdz 01.00. Cenā iekļauta pēc izvēles viena pudele stiprais alkohols ar bezalkoholiskajiem dzērieniem vai šampanietis.
Galdiņa rezervācija spēkā no plkst. 21.00 līdz plkst. 01.00.).


GALDIŅU IZVIETOJUMU SKATĪT ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 21 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Tērbatas iela 2 (ieeja no parka puses) Rīga Latvija
Organizators
Event Services SIA
Event Services SIA
Duntes iela 19A Rīga LV1005 Rīga