Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klasika tumsā / Классика в темноте

Se 04.11.2017 18:00
Lielā Ģilde
20.00 - 70.00
Unikāls multimediju šovs – koncerts “Klasika tumsā”, kas apvienos klasisko mūziku un kosmosu vienotā veselumā. Izrādi veidojusi mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima sadarbībā ar orķestri “Pēterburgas virtuozi”.

Pirmo reizi izrāde “Klasika tumsā” nospēlēta 2016. gadā Sanktpēterburgas planetārija laukumā. Sekojot Jevgēņijas Zimas oriģinālajai idejai, muzikālais šovs ieguvis jaunu formātu, apvienojot simfoniskās mūzikas klasisko izpildījumu un mūsdienīgu trīs dimensiju grafiku. Orķestra “Sanktpēterburgas virtuozi” dalībnieki pilnīgā tumsā spēlē sarežģītas simfonijas un operu fragmentus. “Klasika tumsā” ir kā saikne starp cilvēku un kosmosu – ar savu izpildījumu un pārsteidzošo skanējumu ir aizkustinājusi tūkstošiem Pēterburgas iedzīvotāju sirdis, kas vēlējušies baudīt šo priekšnesumu atkārtoti.

Muzikālajos priekšnesumos klausītāji dzirdēs Bahu, Vivaldi, Verdi, Ravēli, Belini, Pjacollu, kas tiks atskaņoti tumsā visuma izplatījumā, kur mīt spīd tikai zvaigznes.

Koncertā piedalīsies soliste Marija Litke (soprāns, Mihailovska teātris), Romāns Arndts (tenors, Mihailovska teātris), starptautisko konkursu laureāts Aleksejs Strepko (saksofons), Jevgēņijs Krasiļņikovs (Indijas sarods), Arturs Bočkivskijs (ģitāra).
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Klasika tumsā / Классика в темноте Se 04.11.2017 18:00 Lielā Ģilde 20.00 - 70.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
WELLDONE BALTIC, SIA
WELLDONE BALTIC, SIA
Vienības gatve 192/3-87 LV-1058 Rīga