Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JEAN-MICHEL JARRE

Ce 03.11.2016 20:00
Kauno Žalgirio arena
45.50 - 99.50
Žans Mišels Žārs uzstāsies Tallinā “Electronica” pasaules koncerttūres laikā

Elektroniskās mūzikas krusttēvs Žans Mišels Žārs (Jean-Michel Jarre) pēc sešu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz lielās skatuves, lai mūzikas cienītājiem piedāvātu neaizmirstamu šovu. Pasaules koncerttūre “Electronica” sāksies Eiropā šī gada oktobrī, un tās ietvaros 2. novembrī mūziķis sniegs koncertu Tallinas “Saku” arēnā Igaunijā.

Žāra koncertos ierasts redzēt satriecošas vizualizācijas un jaunākās digitālo tehnoloģiju iespējas, ko gadu gaitā ir novērtējuši miljoniem fanu visā pasaulē. Arī jaunais šovs solās būt iespaidīgs muzikālais piedzīvojums, kur klausītāji varēs dzirdēt dziesmas no Žāra albuma “Electronica”, kā arī dziesmas no tādiem klasiskiem ierakstiem kā “Oxygene” un “Equinoxe”.

Sava “Electronica” albuma ierakstā Žans Mišels Žārs uzaicināja piedalīties virkni ar mūzikas zvaigznēm: Rone, Pet Shop Boys, Primal Scream, E.S., Julia Holter, Gary Numan, Jeff Mills, Peaches, Siriusmo, Yello, The Orb, Sebastien Tellier, Hans Zimmer, Cyndi Lauper un Christophe.

Žans Mišels Žārs ir viens no pirmajiem māksliniekiem, kurš sāka izpildīt elektronisko mūziku tādā izpratnē, kādu mēs to pazīstam šodien, tāpēc viņa ieguldījums mūzikā ir nenovērtējams. Ar saviem koncertiem Žans Mišels Žārs ir iekļuvis pat Ginesa rekordu grāmatā - viņa pilsētas koncertu Parīzes ielās apmeklēja 2,5 miljoni skatītāju. Drīz šo rekordu pārspēja pats Žārs, uzstājoties Maskavas 850 gadu jubilejas svinībās 3,5 miljonu cilvēku auditorijas priekšā.

Ar pavisam jaunu un unikālu koncertšovu Žārs jau oktobrī un novembrī priecēs mūzikas cienītājus Eiropā, uzstājoties lielākajās arēnās, to skaitā - “O2” arēnā Londonā un “AccorHotels” arēnā Parīzē.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JEAN-MICHEL JARRE Ce 03.11.2016 20:00 Kauno Žalgirio arena 45.50 - 99.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: lietuviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizators