Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

T-KILLAH HIT

Se 02.09.2017 23:59 - Sv 03.09.2017 01:00
Klubs first
20.00 - 30.00
Dziedātājs Aleksandrs Tarasovs, kas visiem pazīstams ar pseidonīmu T-KILLAH, ir dzimis Maskavā 1989. gada 30. aprīlī. Izglītību ieguvis MVU Ekonomikas skolā, pēc tam KF Iekšlietu ministrijas Ekonomiskās drošības akadēmijā. 

Mākslinieka radošais ceļš sākās 2009. gadā pēc dziesmas “Līdz dibenam (Saimnieks)” (До дна (Хозяин)) iznākšanai, kas kļuva par vienu klausītākajām muzikālajām kompozīcijām krievvalodīgajā internetā 2009.–2010. gadā. Debijas videoklips savāca vairāk nekā 500 000 skatījumu portālā YouTube, bet dziesma — vairāk nekā 50 000 pievienojumu atskaņojumu sarakstam sociālajā tīklā “Vkontakte”. Dziesma “Līdz dibenam” ir autobiogrāfisks T-Killah pirmo nopietno attiecību noslēgums, pateicoties tām viņš sāka savu mūziķa ceļu. 

Vēl lielāku popularitāti Aleksandrs ieguva 2010. gadā pēc dziesmas “Virs zemes” (Над землей) iznākšanas, ko viņš izpildīja duetā ar dziedātāju Nastju Kočetkovu. 

Jau sešus gadus viņš veiksmīgi izlaiž singlus, kas kļūst par īstiem hītiem.

Pēdējā laikā mūziķa T-Killah dziesmas piecas reizes ir iekļuvušas radiostacijas “Europa Plus” noslēguma hitparādē “EuroHit TOP-40” (2010., 2011., 2012., 2013 un 2014. gadā), kā arī nosauktas par vispopulārākajām un visbiežāk lejupielādētajām internetā.

Savam pirmajam albūmam “Boom”, kas iznāca 2013. gada 8. martā, dziedātājs spēja piesaistīt vispieprasītākās un apspriestākās Krievijas šovbisnesa zvaigznes – Ļenu Katinu, Viku Daineko, Olgu Buzovu, Nastju Stocku, Mašu Koževņikovu un citas.

Savu otro un pielūdzēju ilgi gaidīto albūmu “Mīklas” (Головоломки) T-Killah izlaida 2015. gadā. Saša nolēma, ka tas būs solo albūms, un ierakstīja tikai dažus duetus. Šis albūms kļuva par īstu atklājumu gan dziedātāja faniem, gan mūzikas kritiķiem.

Tajā pašā gadā Saša T-Killah izlaida jaunas dueta dziesmas un klipus — “Es atcerēšos” (Я буду помнить) ar Aleksandru Maršalu un “Stāvi” (Этажи) ar Veru Brežņevu. 

2016. gadā mākslinieks sāka sadarbību ar vispazīstamāko blogeri Amirānu Sardarovu; kanāls “Hača dienasgrāmata” (Дневник Хача).

Šajā periodā izlaistie skaņu celiņi “Tas ir normāli” (Это нормально), “Pērtiķi” (Обезьяны), “Papēdis” (Каблук) kopā savāca vairāk nekā 30 miljonus skatījumu portālā YouTube.

2016. gada oktobrī Saša sniedza lielu koncertu “Izvestija Hall” Maskavā, kuram bija milzīgi panākumi. 

Tajā pašā gadā notika klipa “Vasja trako” (Вася в разносе) pirmizrāde (piedalās Romans Bestsellers (Роман Bestseller). Video kļuva par savdabīgu Jaungada dāvanu bloga “Hača dienasgrāmata” lasītājiem. 

2017. gadā T-Killah kopā ar Oļegu Maiami izlaida dziesmu “Tavs sapnis” (Мечта твоя), kas jau pirmajā izlaišanas dienā ieņēma otro vietu iTUnes topā. Kā stāsta mākslinieks, tuvākajā laikā ir plānots uzņemt videoklipu par šo kompozīciju. 

Video skatījumu skaits dziedātāja oficiālajā kanālā youtube.com ir sasniedzis vairāk nekā 60 miljonus un vairāk nekā 5 miljonus lapu pēc pieprasījuma “T-KILLAH” meklētājsistēmā Yandex un Google.

T-Killah ieskaņotie skaņu celiņi četrus gadus pēc kārtas ir iekļuvuši “EuroHit TOP-40».

Instagram
https://www.instagram.com/t_killah/

Facebook
https://www.facebook.com/TkillahMusic

VK
https://vk.com/t_killah

YOUTUBE
https://www.youtube.com/user/TkillahOfficial
https://www.youtube.com/channel/UCnbxcA3kZ_uUYIBHNvxpDQw
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
T-KILLAH HIT Se 02.09.2017 23:59 Klubs first 20.00 - 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 22:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Andrejostas 4 Rīga Latvija
Organizators
SWISS BEAUTY, SIA
Valdeķu iela 53 – 3 LV-1058 Rīga